Выставка АГРОФОРУМ Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XIV МІЖНАРОДНОЇ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ВИСТАВКИ АГРОФОРУМ - 2017

З 7 по 9 листопада на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) пройшла Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ - 2017», яка є розділом комплексного виставкового проекту, присвяченого питанням забезпечення потреб галузей народного господарства, та об’єднує міжнародні спеціалізовані виставки: «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства».

Традиційно виставка «Агрофорум» акцентувала увагу на технологіях підвищення врожаю. На експозиції, що була організована АО «Національна компанія «Kazakh Invest», були представлені провідні виробники хімічної промисловості для АПК - ТОО «Казфосфат» та АО «КазАзот».

Серед компаній, які пропонували відвідувачам добрива та продукцію для вирощування рослин, можна відмітити ТОВ «НВП «5 Елемент», офіційного дистриб’ютора рідких високоякісних добрив з Йорданії ТОВ «Агро‑Стар 2013», постачальника польських мінеральних добрив на територію України ТОВ «Компанія «Макош» та інші компанії.

ТОВ ТД «Egritech», використовуючи технології британських інженерів та у співпраці з ТОВ «ПК «Пожмашина», представили на виставці автопоїзд‑зерновоз та бункер‑перевантажувач. Також у сегменті виробництва самоскидних кузовів для великовантажних автомобілів запропонував власні розробки ТОВ «Завод Алеко». Серед українських виробників зерноочисної техніки відзначився ТОВ «Харківських завод зерноочисного обладнання», який розробляє аеродинамічні зернові сепаратори нового покоління.

Також на експозиції були представлені автомобілі, транспортні засоби, запасні частини та логістичні послуги таких відомих компаній, як Група компаній АІС, ТОВ «Логос Спорт Дніпро», ТОВ «Стоік Трейдінг Компані», ТОВ «Завод гідроарматури», ТОВ «С.Т.М.‑Україна», ТОВ «Експрес‑Т».

Перелік учасників

В рамках ділової програми пройшла Міжнародна науково‑практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор - Київський кооперативний інститут бізнесу і права), семінар «Триланкова технологія збирання врожаю. Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» (організатор - ТОВ «ТД «EGRITECH») та семінар «Основи знань з організації сільського зеленого туризму особистими селянськими та фермерськими господарствами» (організатор - ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні»).

Загальна площа цьогорічного масштабного міжгалузевого проекту, який об’єднав 385 українських і відомих закордонних виробничих підприємств різних сфер господарювання, склала майже 16 000 кв.м. Понад 8 500 фахівців отримали максимальну інформацію щодо сучасних технологій та продукції у різних взаємопов’язаних напрямах економіки: агропромисловому комплексі, водній галузі, ЖКГ, промисловій та будівельній сфері. Одночасно з міжнародними спеціалізованими заходами: «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства» відбулась Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Загалом масштабну експозицію та заходи ділової програми відвідало понад 13 000 фахівців.

Виставка АГРОФОРУМ 2017 Київ МВЦ

Виставка АГРОФОРУМ 2017 Київ МВЦ

Виставка АГРОФОРУМ 2017 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Рослинництво

23,7

Сільгосптехніка, запчастини, комплектуючі

17,3

Агрохімія

15,3

Послуги

11,2

Зберігання та пакування

8,5

Тваринництво та птахівництво

8,3

Кормовиробництво

4,5

Енергозбереження

4,5

Проектування і монтаж

2,6

Наукові та учбові заклади

1,8

Центральні та місцеві органи влади, інші органи влади

1,3

Громадські організації

0,8

Інше

0,2

 

Продукція, якою цікавились відвідувачі, %

Добрива, засоби захисту рослин

21,2

Техніка для транспортування продукції

18,8

Сільгосптехніка, запчастини, комплектуючі

15,7

Швидкомонтовані будівлі

15,3

Енергозберігаюче обладнання

12,7

Складські машини та обладнання

8,4

Обладнання для переробки сільгосппродукції

7,6

Інше

0,3