Выставка АГРОФОРУМ Киев МВЦ

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва підприємства

Країна

Номенклатура продукції

HIFI FILTER

Польща

Найширший асортимент фільтрів для спецтехніки, комерційного транспорту, сільськогосподарської та садової техніки, вантажно - розвантажувальної техніки, гідравлічних систем тощо.

Аваллон, ТОВ

Україна,
м. Одеса

Є провідним виробником захисних сіток, які широко використовуються у сільському господарстві, а саме у садівництві, овочівництві, виноградарстві та птахівництві.

Аграрник, газета

Україна,
м. Миколаїв

Спеціалізоване видання.

АГРІЛАБ, ТОВ

Україна,
Чернігівська обл.

«AGRILAB» команда експертів з міжнародним досвідом використання передових технологій і ведення ефективного агробізнесу, в якій лаконічно поєднуються професійні навики і практичний досвід в галузі.

Агро Перспектива, журнал

Україна,
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Агросвіт України, журнал

Україна,
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Агроснаб Черноземья, газета

Україна,
м. Суми

Спеціалізоване видання.

Азовагроснаб, ТОВ

Україна,
м. Бердянськ

Виробляє і реалізує обладнання для елеваторів, КХП, ХПП, комбікормових заводів, зерноскладів і підприємств зернопереробки. Підприємство є одним з провідних на ринку гумотехнічних виробів і запчастин до зернопереробної техніки України, Росії та Молдови. Також виробляють полімерні, штамповані, цільногнуті норійні ковши, самопливне і норійне обладнання.

Ангарпівденьбуд, ТОВ

Україна,
м. Іллічівськ

Виготовлення безкаркасних ангарів;
Виготовлення металоконструкцій;
Монтаж навісів;
Монтаж типових швидкомонтованих ангарів;
Обробка будматеріалів;
Проектування ангарів з легких металоконструкцій;
Проектування металоконструкцій ангарів;
Будівельно-монтажні роботи безкаркасних ангарів;
Будівництво ангарів;
Будівництво гаражів.

Бізнес-Гід, каталог
ІВК-Каре, ТОВ

Україна,
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Бізнес-Досье, ТОВ

Україна,
м. Дніпропетровськ

Спеціалізоване видання.

Біообладсервіс, ТОВ

Україна,
м. Нетішин

Проектування, виготовлення, комплектація і продаж сушильних комплексів, ліній для гранулювання і брикетування всіх видів біомас продуктивністю від 0,4 до 10 т/год, готової продукції. Енергозберігаючі технології для цукрових, сокових, консервних, с/г, деревообробних та інших виробництв. Монтаж. Навчання. Гарантія. Виготовлення деталей і металоконструкцій будь-якої складності. Транспортні послуги.

Брикетуючі технології, ПП

Україна,
Житомирська обл.

Виробництво обладнання для виготовлення паливних брикетів та гранул. Виготовляємо обладнання продуктивністю від 400 кг/год до 1200 кг/год, а саме ударно механічні преси, сушарки аєродинамічного типу, подрібнювачі соломи, гранулятори та інше допоміжне обладнання.

Вінтал-Плюс, ТОВ

Україна,
м. Вінниця

Виробництво обладнання для підйому та переміщення вантажів.

ВПК-Сервіс, ТОВ

Україна,
м. Чернігів

Компанія працює на інструментальному ринку України. Є одним з провідних оптово - роздрібних підприємств, що торгують високоякісним інструментом. Компанія є ексклюзивним представником в Чернігівській обл. з продажу вітчизняного електроінструменту "Фиолент". Професійний електроінструмент; Бензоінструмент; Верстати; Генератори; Прибиральне устаткування; Насосне устаткування; Садова техніка; Пневмообладнання; Будівельне устаткування; Ручний інструмент; Витратні матеріали.

Вредителям.нет, ТОВ

Україна,
м. Київ

Дезінфікуючі засоби. Засоби для дезінфекції, антисептики, інвентар для побутового та професійного використання. Ефективні засоби захисту кімнатних рослин та рослин сільського господарства.

Держзовнішінформ

Україна,
м. Київ

Спеціалізоване видання.

ДЕТ-ЮА, ТОВ

Україна,
м. Київ

Постачальник гумотехнічної продукції на ринку України. Підприємство пропонує надійні рукава високого тиску та велике різноманіття напірних рукавів для гідравличних, пневматичних систем, машин та механізмів, вентиляційні рукава, призначені для постачання великих об’ємів повітря під землю, а також високоякісне енергоефективне обладнання для швидкісного буріння свердловин, широкий спектр бурового інструменту.

Екомобілі, ТОВ

Україна,
м. Харків

Новітня розробка ПАТ «Харківський тракторний завод» – інноваційний електричний трактор «Едісон». Модель розроблена спільно з компанією «АвтоЕнтерпрайз» і на сьогоднішній день не має аналогів у світі. «Зелений» трактор оснащений 24-кіловатними літій-іонними батареями і електродвигуном Nissan Motors/Electric Motor потужністю 35 к.с. У парі з агрегатом працює механічна реверсивна трансмісія з 8-ма передачами переднього ходу і 6-ма заднього. Електрична машина дешевше в експлуатації приблизно на 95% свого дизельного аналога.

Ексклюзивні технології, журнал

Україна,
м. Херсон

Спеціалізоване видання.

Інагропарт, ТОВ

Україна,
м. Київ

Компанія є постачальником продукції світових виробників генераторів гарячого і холодного туману WANJET (Швеція) і Longrayfog (Китай). Генератори туману застосовуються для захисту рослин, внесення рідких добрив, захисту сільгосппродуктів, боротьби з шкідниками, дезінфекції та знищення запахів.

Інформбізнес

Україна,
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Макролаб ЛТД, ТОВ

Україна,
м. Київ

Обладнання для аналізу зерна та зернопродуктів, харчових продуктів, комбікормів (визначення білка, жиру, вологи, клітковини).
- Інфрачервоні експрес - аналізатори зерна, насіння і харчових продуктів, включаючи пшеницю, кукурудзу, сою, рис, ячмінь та інше на визначення протеїну, вологи, жиру, крохмалю, волокнистості, клейковини.
- Устаткування для підготовки проб (подрібнювачі, подільники проб, просеивающие машини, сита).
- Мікрохвильові системи кислотного розкладу, NMR мікрохвильові аналізатори вологи і жиру в харчових продуктах, експрес - аналізатор білка.

Метал, ТОВ

Україна,
м. Дніпропетровськ

Переробка шин і гумотехнічних виробів. Заготівля лому і кольорових металів.

Національний Університет біоресурсів та природокористування України

Україна,
м. Київ

Оптимізація роботи щодо підготовки високоосвічених конкурентоспроможних фахівців усіх освітньо - кваліфікаційних рівнів; ведення науково - дослідної, інформаційно - консультаційної діяльності, розробка і впровадження інноваційних технологій для потреб агропромислового комплексу України; творча співпраця з освітніми, науково - дослідними і виробничими установами в Україні та провідними зарубіжними університетами і фірмами.

НЕО ТК, ТОВ

Україна,
м. Харків

Будівництво ангарів безкаркасних за 14 днів.

Оттен Консалтинг, ТОВ

Україна,
м. Київ

Надання послуг з постановки, організації та автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку у сфері агробізнесу, планування і бюджетування в агропідприємствах, перевірки фінансового стану, трансформації звітності за МСФЗ, надаємо консультації з оподаткування та контролю за інвестиціями.

ПРОМЕЛЕКТРО-ХАРКІВ, ТОВ

Україна,
м. Харків

Виробництво та реалізація занурених та поверхневих електронасосів “Водолєй”, подрібнювачів кормів ІКОР-01, ІКОР-02, електродвигунів АІР 71, 80, 90.

Рейл, ПАТ

Україна,
м. Малин

Є виробником кузовної забудови вантажного транспорту для сільського господарства, несучих будівельних металоконструкцій та конструкцій загального призначення, спеціального обладнання для механічної обробки, фрикційних запасних частин для залізничного рухомого складу.

ТОРА, Агрофірма, ТОВ

Україна,
м. Житомир

Спеціалізується на комплексному забезпеченні та обслуговуванні об’єктів АПК України та країн ближнього зарубіжжя, а саме: фермерських хазяйств, елеваторів, ХПП, КХП та інших зернопереробних підприємств обладнанням для очистки та транспортування зернових культур та продуктів їх переробки, запчастинами, комплектуючими та розхідними матеріалами.

Укравіт Агро, ТОВ

Україна,
м. Київ

Є один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, засобів для знищення гризунів та побутових комах.

УКРАЇНА БІЗНЕС, ВИДАВНИЧИЙ ДІМ

Україна,
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Форс енд Райт Легал Груп, ТОВ

Україна,
м. Київ

Українська юридична компанія.

Фрута Плюс, ТОВ

Україна,
м. Дніпропетровськ

Виробництво солодощів на фруктовій основі з натуральних інгредієнтів.

Хеммель-Україна, ТзОВ

Україна,
Львівська обл.

Основний вид діяльності – виготовлення подрібнювальної техніки.

Шульц Трейд, ТОВ

Україна,
м. Київ

Виробник опалювального обладнання, а також широкого асортименту обладнання для харчової, хімічної, фармацевтичної та нафтогазової промисловості.