Выставка ДОРТЕХЭКСПО Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

2CLICK

Україна
м. Київ

Впровадження систем прийому платежів: платіжні термінали для оплати проїзду, комунальних платежів тощо.

AGROMETALL s.r.o.

Чеська Республіка

Виробництво та продаж професійної комунально‑прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків, для міських садово‑паркових служб, будівельних і дорожніх організацій, комунальних служб тощо.

AMOMATIC OY

Фінляндія

Виробник асфальтових заводів, лідер на ринку країн Північної Європи. Всі продукти поєднують в собі високу продуктивність, мобільність, екологічність і використання новітніх технологій.

FORADEX PLUS SRL

Республіка Молдова
м. Кишинів

Розробка та виготовлення машин для ремонту дорожнього покриття різних модифікацій та продуктивності.

HAMMEL УКРАЇНА, КОМПАНІЯ

Україна
м. Львів

Комплексні рішення від компанії Hammel (Німеччина) для утилізації відходів: подрібнювачі різноманітних матеріалів та крупно‑габаритних відходів; компактні утилізатори відходів зеленого господарства у технологічну щепу; сміттєсортувальні лінії для вилучення вторсировини зі змішаних відходів; лінії для виробництва RDF‑палива (альтернативне паливо з відходів сміття) тощо.

JUMARPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

Польща

Послуги з будівництва та реконструкції всіх видів підземних інженерних мереж з використанням безтраншейних технологій.

KELLER POLSKA SP. Z O. O.

Польща

Проектування та виконання наступних геотехнічних завдань: посилення слабких ґрунтових основ; укріплення та підняття фундаментів існуючих будівель; укріплення стін та ущільнення дна котлованів; будівництво тунелів та ін.

KSK DEVELOPMENT SP. Z O. O.

Польща

Виробництво та розробка продукції для безтраншейних технологій, а також систем управління дорожнім рухом.

АВТЕК, АВТОМОБІЛЬНИЙ ХОЛДИНГ
(ТОВ «СУЧАСНІ ВАНТАЖІВКИ»)

Україна
м. Київ

АВТЕК - офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

АГСОЛКО Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання нової та бувшої у використанні імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин.

АЛЬФАТЕКС, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер провідних виробників комунальної, будівельної, комерційної та дорожньої техніки країн СНД, ЄС і Східної Азії (КрАЗ, МАЗ, УРАЛ, SHAANXI, «Пінський завод засобів малої механізації», HIDROKON, ВАТ «Ряжський авторемонтний завод» та ін.)

АМАКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

АМКОДОР‑УКРОСПЕЦМАШ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб’ютор в Україні холдинга «Амкодор» (Республіка Білорусь) - одного з провідних виробників дорожньо‑будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки та обладнання в СНД.

ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ АВТОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Верхньодніпровськ

Єдиний в Україні офіційний представник FAUN Expotec GmbH (Німеччина) - виробника сміттєвозів та дорожніх підмітальних машин.

Д ЛАЙТ, ТОВ

Україна
м. Харків

Керуюча компанія групи компаній «Велмаш‑Україна». Офіційний представник в Україні провідних світових виробників спецтехніки, зокрема ЗАТ «Підйомні машини» (Росія), Amco Veba (Італія), Dong Yang (Корея), Farmi Forest (Фінляндія), Tajfun (Словенія), Lancman (Словенія), Palms (Естонія), Akon Hidrolik (Туреччина), Baltrotors (Латвія).

ДЕЛЬТА КРІСТ СІСТЕМЗ, ТОВ

Україна
м. Одеса

Ексклюзивний дистриб'ютор NILFISK EGHOLM (Данія) в Україні. Компактні мультифункціональні машини з повним приводом для цілорічного комунального прибирання вулиць, парків, котеджних містечок та житлових комплексів.

ДОРМАШ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

ЕЛКОПЛАСТ‑УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Житомир

Представник на українському ринку компанії Elkoplast CZ (Чехія), що працює в сфері постачання обладнання для збору, зберігання та транспортування відходів. Реалізація гідравлічних пресів для вторсировини, контейнерів для роздільного збору сміття (склопластикових, пластикових, оцинкованих).

КАПСТРОИТЕЛЬСТВО, ГРУПА ВИДАНЬ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

КАСТОР ГРУП, ПП

Україна
м. Запоріжжя

Перша спеціалізована компанія в Україні з продажу колеc та роликів ТМ KASTOR до складської техніки, баків ТПВ, візків, харчового та іншого промислового обладнання.

КЕРХЕР, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) - найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА, ТОРГОВИЙ ДІМ ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер торгових марок «ВЛІВ» та «ВІВА» - підприємств з виробництва техніки для збору та утилізації побутових відходів, техніки для утримання доріг, вакуумних автомобілів і додаткового обладнання для них.

КОНСТРАКШН МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар'єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виготовлення техніки та устаткування для комунальної та дорожньої галузі: різноманітні контейнери для транспортування навалочних вантажів, прибирально‑підмітальна техніка, автогрейдери та ін.

ЛОГІСТИК МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Продаж нової дорожньо‑будівельної спецтехніки: SDLG (Китай) - фронтальні навантажувачі, автогрейдери, екскаватори, міні‑навантажувачі, бульдозери, екскаватори‑навантажувачі, котки, самоскиди HOWO SINOTRUK (Китай), гудронатори, бітумовози, укладники обочин, термоси для асфальту STRASSMAYR (Австрія).

М.А.К. МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер компанії DRESSTA (Польща) на території України з продажу будівельної техніки та спецтехніки.

МДС, НВО ТОВ

Україна
м. Дніпро

НВО «МДС» проектує та виготовляє: кабіни, пульти управління, пасажирські салони, службові приміщення; санітарні системи для всіх видів рухомого складу (локомотивів, дизель- і електропоїздів, пасажирських вагонів, вагонів спецпризначення, метро та трамваїв). НВО «МДС» спеціалізується на виконанні складних проектів для рельсового рухомого складу.

ПЕТРОНІК, ТОВ

Україна
Херсонська обл.
м. Таврійськ

Виробництво сільськогосподарської, будівельної та спеціальної техніки. Основна продукція - фронтальні навантажувачі, напівпричепи, грейдери, що випускаються під ТМ PetroNick.

ПРАЙД АВТО ГРУП, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний дистриб'ютор професійного автоінструменту JONNESWAY (Тайвань).

РОСТОК‑ЕЛЕКОМ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво комплексу апаратних і програмних засобів керування дорожнім рухом: дорожні контролери, центральний диспетчерський пункт, детектори транспорту, відеодетектори, GPRS, системи екологічного моніторингу, системи відеонагляду, світлофори, електронні керовані знаки, табло, паркомати, обладнання для паркінгів, сервісне обладнання тощо.

СВАРКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е-квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

СВЕТІЛЕД, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Серійне та індивідуальне виготовлення світлодіодних світильників промислового, комунального та офісного призначення.

СЕА ЕЛЕКТРОТЕХНІКА, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник електронних пристроїв та систем для підприємств ЖКГ, а саме: - устаткування для керування дорожнім рухом; - системи управління міським освітленням; - системи віддаленого зняття показань із лічильників холодної та гарячої води; - системи диспетчеризації мінікотельних, ліфтів; - системи дистанційного GPS моніторингу автомобільного транспорту підприємств ЖКГ; - обладнання GSM сигналізації для охорони віддалених об'єктів підприємств ЖКГ.

ТЕХКОМПЛЕКТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка, випуск, продаж, обслуговування та ремонт спецтехніки та автогідропідйомників на базі автомобілів МАЗ, ГАЗ, УАЗ, IVECO, HYUNDAI, ISUZU, ТАТА.

ТЕХНОВЕКТОР, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, будівельна та сільгосптехніка. Дистриб’ютор та сервіс‑центр в Україні: Avant (Фінляндія) - багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) - фронтальні та телескопічні навантажувачі, Wallenstein (Канада) - подрібнювачі деревини, Baumalight (Канада) - пересадчики дерев, Digga (Австралія) - гідравлічні бури і траншеєкопачі.

ТШГ АГ УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Представництво компанії THG AG (Швейцарія) в Україні. Поставки в багато країн світу техніки для ландшафтних робіт, утримання вулиць, доріг і аеропортів від відомих світових виробників.

УКР ТРАК, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

УКРАВТОКОМПЛЕКТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.

ФЕНІКС, ТК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж триколісної техніки - вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС (Китай) для перевезення невеликих вантажів, доставки людей, проведення сервісних робіт.