Выставка ЕвроСтройЭкспо Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
VII СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ ЄВРОБУДЕКСПО - 2017

7 - 9 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15) відбулася VII Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо - 2017».

Організатор виставки: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо», яка пройшла в рамках комплексного виставкового заходу, що об’єднав такі Міжнародні спеціалізовані виставки, як «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «Агрофорум», «Екологія підприємства», набула статусу не лише демонстраційного майданчика для презентації найкращих сучасних технологій та продукції, а й стала платформою для розробки ефективних рішень і формування пропозицій щодо виробництва сучасних енергоефективних будівельних матеріалів, залучення інвестицій, удосконалення благоустрою.

На експозиції загальною площею майже 16 000 кв.м свої технології, розробки та продукцію представили 385 підприємств з 19 країн світу. Цьогорічний міжгалузевий проект відвідали понад 8 500 відвідувачів, серед яких - керівники органів державної та виконавчої влади, фахівці різних сфер господарювання: будівельних, монтажних, проектних і науково‑дослідних організацій, підприємств ЖКГ, водного господарства, енергетичної та металургійної галузей промисловості, машинобудування, хімічної та нафтохімічної промисловості, працівники сільського господарства.

ХІІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор - Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України) став саме тим ключовим заходом, який об’єднав виставки в єдиний масштабний міжгалузевий проект.

У церемонії відкриття комплексу авторитетних професійних заходів 7 листопада взяли участь:
- Кругляк Едуард Борисович - заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародних спеціалізованих виставок «КомунТех», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» та XIIІ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства»
- Овчаренко Ірина Іванівна - Голова Державного агентства водних ресурсів України
- Бруно Деніс - Голова постійного представництва ЄІБ в Україні
- Хіврич Юрій Єгорович - Президент Асоціації «Питна вода України»
- Ткаченко Анатолій Вікторович - Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», та інші почесні гості.

Цього року українські та закордонні підприємства‑учасники (з Австрії, Білорусі, Туреччини) ознайомили відвідувачів із новітніми технологіями та обладнанням для будівництва, оснащення та утримання промислового та житлового фондів, виробництва будівельних матеріалів та конструкцій, оздоблювальних матеріалів, систем комфорту та безпеки життєдіяльності.

На виставці можна було ознайомитися з ліфтовим обладнанням, яке представили такі всесвітньо відомі компанії, як ПрАТ «ОТІС» та ТОВ «Міцуї Технолоджіс».

На експозиції були запропоновані увазі відвідувачів різні технології, що застосовуються у будівництві та ремонті такими фахівцями ринку, як компанія «Danica», ТМ PLITAL, ГК «ИЗОБУД», ТОВ «КВ‑Екотехніка», ТОВ «ВКФ «Талісман Лтд», ТОВ «Спрут‑Україна» та інші.

Перелік учасників

Одночасно з комплексним проектом, який об’єднує міжнародні спеціалізовані виставки «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «Екологія підприємства», «Агрофорум», пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Протягом роботи виставок з масштабною експозицією ознайомилися понад 13 000 фахівців.

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦ

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦ

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Будівництво

22,6

Ремонт, реконструкція

18,3

Проектування

15,3

Постачання та комплектація будівельних об'єктів

14,1

Монтаж інженерних мереж

9,8

Виробництво будівельних матеріалів

8,9

Житлово-комунальна галузь

3,7

Машинобудування

2,8

Наукові та учбові заклади

2,1

Центральні та місцеві органи влади, інші органи

1,2

Громадські організації

0,9

Інше

0,3

 

Продукція, якою цікавились відвідувачі, %

Матеріали та конструкції для будівництва

32,6

Оздоблювальні матеріали

20,1

Системи електрообігріву

15,9

Обладнання та інструменти

14,4

Техніка для будівельних та ремонтних робіт

9,1

Швидкомонтовані споруди

7,4

Інше

0,5