Выставка ЭКОЛОГИЯ ПРЕДПРИЯТИЯ Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
V СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА - 2017

7-9 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі відбулась V Спеціалізована виставка «Екологія підприємства - 2017», яка є сучасним майданчиком для вирішення екологічних проблем сьогодення.

Організатор:
- ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
За підтримки:
- Міністерства екології та природних ресурсів України

В урочистій церемонії з нагоди відкриття взяли участь:
- Кругляк Едуард Борисович - Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародних спеціалізованих виставок «AQUA UKRAINE», «КомунТех», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо» та XIII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства»
- Овчаренко Ірина Іванівна - Голова Державного агентства водних ресурсів України
- Бруно Деніз - Голова представництва Європейського Інвестиційного Банку в Україні
- Хіврич Юрій Єгорович - Президент Асоціації «Питна вода України»
- Ткаченко Анатолій Вікторович - Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», інші офіційні особи.

Після привітальних слів почесні гості ознайомилися з сучасними рішеннями в сфері ресурсозберігаючих, маловідходних та екологічно безпечних технологій, натурними зразками енергоефективного обладнання для широкого спектру галузей національної економіки.

Учасники цьогорічної виставки «Екологія підприємства» запропонували відвідувачам найсучасніші рішення в сфері екології та охорони навколишнього середовища як вітчизняних, так і світових виробників.

Національний виробник ТОВ «БМЗ ПРОРЕС» продемонстрував широкому колу спеціалістів власні розробки в сфері газо- та пилоочисного обладнання. Компанія виробляє фільтри різних видів та шляхів використання.

Другий рік поспіль не припиняє дивувати відвідувачів - стенд Державного науково‑технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки (ДНТЦ ЯРБ). В рамках виставки було представлено ексклюзивний стенд‑інсталяцію, який демонстрував важливість дотримання вимог ядерної та радіаційної безпеки, а також обладнання для проведення радіаційної розвідки. За допомогою мобільної лабораторії, яка була також продемонстрована, спеціалісти ДНТЦ ЯРБ можуть надавати спектр послуг, зокрема, проводити низку досліджень для ідентифікації радіаційних аномалій, проводити радіологічну розвідку будівельних майданчиків для житлових будинків, перевіряти продукти харчування та інші предмети на вміст радіонуклідів.

Перелік учасників

В рамках ділової програми з успіхом пройшла серія екоконференцій «ЕКОtransformation» (організатор - Видавничий дім «Медіа‑Про»). Конференції «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва» та «ЕКОtransformation» - «Відходи та утилізація: 50 головних питань» під час проведення яких обговорювались питання оновлених та нових міжнародних стандартів у сфері екологічного управління серії ISO 14000, критеріїв державної підтримки екологічних проектів та пропозиції інвесторів, поводження з відходами електронного та електричного обладнання, інвестиційної привабливісті та тарифоутворення у галузі переробки та захоронення відходів.

Не обійшов увагою відвідувачів й Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва). Представники центру виступили з презентацією «Ресурсоефективне та чисте виробництво: підходи та приклади успішного впровадження на українських підприємствах». Аудиторії було представлено низку цікавих прикладів використання методики РЕЧВ з метою покращення екологічного стану підприємств промислового сектору національної економіки.

Програма докладніше

Другий рік поспіль ТОВ «Екологічні інвестиції» спільно з ТОВ «Міжнародний виставковий центр» проводили безкоштовний збір відпрацьованих люмінесцентних ламп від населення - «#Здай лампу». Мета акції - інформування населення щодо правильного поводження з небезпечними побутовими відходами та необхідності їх утилізації.

Спеціалізована виставка «Екологія підприємства» традиційно є невід’ємною частиною тематично пов’язаних галузевих експозицій («AQUA UKRAINE», «КомунТех»/«ДорТехЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо»), що надає можливість фахівцям отримати повну інформацію про сучасний стан економіки, тенденції розвитку, відстежити зміни законодавчої бази галузі, порівняти та об'єктивно оцінити ринкові пропозиції.

Кількість відвідувачів‑спеціалістів вищезгаданих виставок склала більше 8 500, а площа виставкового проекту - близько 16 000 кв.м, зібравши під дахом Міжнародного виставкового центру 385 підприємств‑учасників.

Спільно з комплексом даних виставок пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Масштабну експозицію відвідало понад 13 000 спеціалістів, серед яких керівний і інженерний склад проектних, монтажних, будівельних організацій, СЕС, екологічних інспекцій, науково‑дослідних організацій, підприємств металургійної і машинобудівної, гірничо‑збагачувальної, енергетичної, хімічної та нафтохімічної, харчової, фармацевтичної, агропромислової галузей, інших зацікавлених фахівців.

Виставка Екологія підприємства 2017 Київ МВЦ

Виставка Екологія підприємства 2017 Київ МВЦ

Виставка Екологія підприємства 2017 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Екологічні підприємства та організації

22,9

Машинобудування

17,6

Металургія

13,7

Хімічна промисловість

10,6

Харчова промисловість

8,9

Будівництво та проектування

6,8

Енергетика та теплопостачання

5,1

Газова та нафтова галузь

4,4

Агропромисловий сектор

3,7

Центральні та місцеві органи влади, інші органи влади

2,9

Наукові та навчальні заклади

1,8

Інше

1,6

 

Тематика, якою цікавилися відвідувачі, %

Очищення промислових викидів

17,6

Тверді промислові відходи та їх утилізація

15,9

Поводження з токсичними та радіологічними відходами

14,2

Електромагнітні та радіаційні випромінювання

9,7

Екологічно безпечні технології та виробництва

7,5

Переробка полімерних відходів

6,7

Очищення та відновлення ґрунтів

5,4

Звукоізоляція, боротьба з шумом

3,8