Выставка ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬ Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
X МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА - 2017

З 7 по 9 листопада в Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15) відбулась ключова подія осені, присвячена нагальним питанням сьогодення - пошуку засобів щодо підвищення енергоефективності в Україні, розвиток відновлюваних джерел енергії, зменшення газової залежності, реалізація енергозберігаючих проектів в житловому фонді - Х Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2017».

Організатор виставки: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

В рамках виставки відбулась насичена ділова програма, завдяки якій учасники заходів мали змогу заслухати думки провідних експертів щодо питань енерго- та ресурсозбереження. Зокрема, тема енергоефективності була висвітлена під час конференції «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сьогодення та перспективи».

На церемонії відкриття 7 листопада були присутні:
- Кругляк Едуард Борисович - Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення XIII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» та Міжнародних спеціалізованих виставок «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «КомунТех», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо»
- Овчаренко Ірина Іванівна - Голова Держводагентства України
- Бруно Деніс - Голова українського представництва Європейського інвестиційного банку
- Хіврич Юрій Єгорович - Президент Асоціації «Питна вода України»
- Ткаченко Анатолій Вікторович - Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
інші почесні гості.

Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» вже десятий рік поспіль демонструє кращі розробки в сфері енергоефективності та альтернативних джерел енергії. В цьогорічній події взяли участь 94 підприємства з 9 країн світу (Австрія, Білорусь, Італія, Китай, Литва, Німеччина, Польща, Україна та Чехія), які представили як власну продукцію, так і продукцію виробництва Бельгії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Нідерландів, Норвегії, Південної Кореї, Словенії, США, Туреччини, Франції, Швеції, Японії та інших.

Перелік учасників

Геннадій Зубко - Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України взяв участь у пленарному засіданні ХІІІ Міжнародного Конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства - 2017». Програма Конгресу охопила такі важливі питання, як політика уряду щодо підвищення енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в Україні, впровадження енергоефективних проектів, шляхи удосконалення енергосервісу в бюджетних установах малих та середніх міст України, інструменти залучення інвестицій у проекти відновлюваної енергетики, ліцензування виробників електричної енергії за «зеленим» тарифом, особливості приєднання об’єктів відновлюваної енергетики до електричних мереж та багато інших. Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) відкриває для України нову кредитну лінію обсягом 50 мільйонів євро на фінансування українських компаній, які працюють в сфері відновлюваних джерел енергії.

Ділова програма

Х Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2017» традиційно пройшла одночасно із спорідненими за тематикою виставками: «AQUA UKRAINE», «КомунТех/ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства», що в свою чергу сприяло розширенню цільової аудиторії відвідувачів.

Цього року Міжнародний виставковий центр прийняв під своїм дахом понад 385 підприємств з 19 країн світу на площі близько 16 000 м2. Кількість зацікавлених спеціалістів, що відвідали експозиції - більше 8 500. Одночасне проведення вищевказаного комплексу виставок із ХV Міжнародною спеціалізованою виставкою «Енергетика в промисловості» дало змогу збільшити коло відвідувачів, яке загалом становить понад 13 000. Такі показники свідчать про важливість проведення вищезазначених заходів та зростання їх популярності як в Україні, так і за її межами.

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2017 Київ МВЦ

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2017 Київ МВЦ

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2017 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Енергетика та теплопостачання

29,2

Житлово-комунальне господарство

17,8

Будівництво та проектування

13,4

Машинобудування

11,1

Деревообробка

10,1

Агропромисловий комплекс

4,8

Транспорт

3,1

Наукові та учбові заклади

2,9

Громадські організації

2,7

Центральні та місцеві органи влади, інші органи влади

2,5

Інше

2,4

 

Тематика, якою цікавилися відвідувачі, %

Сонячні батареї, колектори

22,4

Котельне обладнання

19,0

Альтернативні види палива

17,7

Енергозберігаюче освітлення

12,6

Вітрогенератори

12,2

Теплообмінне обладнання

10,6

Інше

5,5