Выставка ТОПЛИВНО-ЭНЕРГЕТИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКС УКРАИНЫ Киев МВЦ

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва підприємства

Країна

Номенклатура

ANDRITZ HYDRO GmbH

Німеччина

Глобальний постачальник турбін, генераторів, електромеханічних систем та послуг для гідроелектростанцій.

Chip News Україна

Україна
м. Київ

Науково-технічний журнал.

Cisco

Україна
м. Київ

Cisco - світовий лідер у галузі інформаційних технологій та кібербезпеки, з 1984 року сприяє розвитку Інтернету. Наші співробітники, партнери та рішення допомагають організаціям по всьому світі скористатися перевагами цифрових технологій майбутнього вже сьогодні.

CzechTrade,
Агентство з питань підтримки торгівлі Чеської Республіки

Україна
м. Київ

Агентство CzechTrade надає безкоштовні інформаційні послуги при пошуку чеських виробників, постачальників, а також допоможе Вам знайти торгового партнера у Чеській Республіці.

De Novo

Україна
м. Київ

Компанія De Novo спеціалізується на наданні професійних ІТ-послуг, хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД лідерам динамічних сегментів українського ринку.

ESET, Компанія

Україна
м. Київ

Лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення, надає надійні рішення для захисту робочих станцій, серверів і мобільних пристроїв, а також продукти для аутентифікації, шифрування, резервного копіювання, відновлення та запобігання втраті даних тощо.

Fortinet

Україна
м. Київ

Інноваційна компанія і всесвітній постачальник рішень в області мережевої безпеки, лідер ринку в області уніфікованого управління загрозами (UTM), які застосовуються великими підприємствами і постачальниками послуг для підвищення безпеки і скорочення загальних операційних витрат, і за кількістю впроваджених пристроїв мережевої безпеки (більше 2 мільйонів пристроїв).

HOSCH Techniki Transportowe Polska Sp. Z.o.o.

Польща

Розробка і виробництво високоефективних систем очищення для стрічкових конвеєрів.

Enelex s.r.o.

Чехія

Виробник обладнання та постачальник комплексних рішень для енергетики та гірничої промисловості. Випуск гамма - золомерів для безперервного вимірювання зольності вугілля та и аналізатори кисню (O2) для оптимізації процесів горіння на електростанціях, теплоцентралях, в промислових котельних та установках для спалювання.

GLOBEX GROUP GMBH

Німеччина

Компанія є провідним світовим постачальником інструменту, кріпильних виробів і передових матеріалів, що беруть участь у процесі виробництва.

ROLF Sp.z.o.o.

Польща

Пропонує системи обезпилювання і нейтралізації газів в таких сферах, як: опалення, енергетика, металургія, харчова промисловість, сміттєспалювальні заводи, виробництво цементу і нерудних матеріалів. Технологія обезпилювання базується на використанні рукавних фільтрів.

Saturn® Data International

Україна
м. Київ

Компанія займає одне з лідируючих місць в області розробки, проектування, виробництва, монтажу, поставки "під ключ" автоматизованих систем управління технологічним процесом (АСУ ТП), систем диспетчеризації, керування для складних промислових умов, інформаційних комп'ютерних систем і мереж, центрів обробки даних будь-якої складності, засобів обчислювальної техніки промислового призначення.

SCaT ТМ
Українські системи кабельних трас, ТОВ

Україна
м. Краматорськ
Донецька обл.

ТМ SCaT – Системи Кабельних Трас – національний бренд, широко відомий на електротехнічному ринку. ТМ SСaT – комплексний вітчизняний виробник - постачальник усього спектру продукції для прокладання кабельної траси: металорукавів, металевих кабельних лотків, лотків драбинного типу (кабельростів) та аксесуарів.

Schneider Electric

Україна
м. Київ

Світовий експерт з енергоменеджменту і промислової автоматизації. Продукція: автоматика, системи розподілу електроенергії, управління і автоматизація, електроустановчі вироби, системи автоматизації будівель.

Shijiazhuang Viture Import & Export Trading Co., LTD

Китай

Провідний виробник і експортер конвеєрної стрічки, конвеєрних роликів в Китаї.

VULKAN GUME TM

Україна
м. Біла Церква
Київська обл.

Представник чеського виробника гумовотехнічної продукції ТМ VULKAN GUME.

Аварійно-технічний центр, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
с. Шевченкове
Київська обл.

Демонстрація технічних засобів та виконання робіт з визначення межі забруднення території радіонуклідами, складання карт радіаційного моніторингу; дезактивації обладнання та техніки; збирання і транспортування радіоактивно - забруднених вантажів та ін.

Автоматика та машинобудування, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Жовті Води
Дніпропетровська обл.

Розробник та виробник обладнання для підвищення безпеки, продовження строку експлуатації блоків детектування, розширення функцій СРК для АЕС, ГШО і приладів для видобутку, переробки та збагачення уранових, залізних та інших руд.

Автопровод, Щучинский завод, ОАО

Білорусь

Виробництво кабельно-провідникової продукції.

АРТЕЗІЯ, ПП

Україна
м. Київ

Обладнання для пароконденсатних систем, комплексні рішення енергозбереження у сфері пароконденсатного господарства (ПКГ), енергоаудит ПКГ; промислова запорно - регулююча арматура з електро- та пневмоприводами, регулятори прямої дії (редукційні клапани та регулятори температури), конденсатовідвідники, теплообмінники, сепаратори, відділювачи пари вторинного скіпання та інше.

Атоменергомаш, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Енергодар
Запорізька обл.

Виготовляє сертифіковану продукцію для енергетичного машинобудування та здійснює агрегатно - відновлювальний ремонт теплообмінного обладнання для атомних та теплових електростанцій.

Атомремонтсервіс, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Славутич
Київська обл.

Виконує складні і надрегламенті роботи з проектування, монтажу, ремонту, реконструкції та модернізації обладнання АЕС України.

ВАТРА, ОСП Корпорація, ТОВ

Україна
м. Тернопіль

Виробництво промислової енергоекономної світлотехніки.

ВІТЕР Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Представник китайської компанії Shijiazhuang Viture Import & Export Trading Co. - провідного виробника і експортера конвеєрної стрічки та конвеєрних роликів.

ВМ Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник компаній - виробників електротехнічного обладнання для енергетичної нафтопереробної, гірничої, судобудівельної та інших галузей: Weidmuller GmbH, Conductix Wampfler GmbH, Bernstein AG, FrigorTec GmbH, Delcon Ltd​, AUER Signal GmbH, Novkabel AD в Україні.

ВТ Вереш-Україна, ПП

Україна
м. Київ

Автоматизація запорно - регулюючої арматури промислових трубопровідних систем.

ГАЗГЕНЕРАТОРБАУ, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Виробництво промислових газогенераторів, енерговагонів, парових та водогрійних котлів, паромашинних електростанцій.

Гідрофлоу Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Запатентована технологія боротьби з вапняним нальотом у трубопроводах і теплообмінному обладнанні.

ГРІФРЕ, ОЕП

Україна
м. Київ

Діяльність спрямована на розвиток, удосконалення та реформування паливно - енергетичного комплексу України. Об’єднує більш ніж пів сотні енергетичних підприємств України, шляхом фінансування сприяє впровадженню в виробництво інноваційних технологій, розробляє нормативно - технічну документацію для недопущення техногенних та екологічних аварій на підприємствах, підтримує діяльність підприємств і організацій, які забезпечують безпеку функціонування галузі в цілому.

Державна
Науково-Технічна Бібліотека України

Україна
м. Київ

Основні напрямки діяльності: формування фонду науково - технічної літератури та документів, у тому числі патентної, нормативно - технічної та промислової документації, авторефератів дисертацій, видань органів науково - технічної інформації; проведення тематичного патентного пошуку; надання фактографічної інформації про фірми, організації, підприємства (вітчизняні та зарубіжні) та їхню продукцію, тощо.

Джерман Тулз Інспекшен, ТОВ

Україна
м. Полтава

Надання послуг з неруйнівного контролю із застосуванням обладнання виключно західних світових виробників.

Дзядевич І.М. ФОП

Україна
м. Київ

Оптова торгівля електроінсталяційними виробами TM Kopos.

Діамант і К, ТОВ

Україна
м. Маріуполь
Донецька обл.

Повний перелік ремонтних металополімерних матеріалів виробництва німецької фірми Diamant Metalplastic GmbH; консультаційні послуги щодо їх застосування; розробка необхідної технології їх використання; проведення випробувань у нових випадках їх використання.

ДніпроВНІПІенергопром, Інститут, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Проектує теплові електричні станції, котельні, теплові мережі, схеми теплопостачання, електричні підстанції та мережі, повітряні електростанції, окремі об’єкти енергетичного господарства: водопідготовчі установки, очисні споруди, мазутосховища, ремонтні бази, промислові будинки і споруди.

Дніпропетровський агрегатний завод, ПАТ

Україна
м. Дніпро

Потужне високотехнологічне виробництво, що забезпечує повний цикл виготовлення авіаційних агрегатів, керуючої шахтної гідравліки і спеціальних електроприводів. Окремий напрямок діяльності підприємства - лінійна арматура для СІП.

ДНІПРОФМАШ, НВО, ТОВ

Україна
м. Кам’янське
Дніпропетровська обл.

Працює в області прокатки сталевих профільних труб і фасонних профілів галузевого призначення та виготовлення елементів складних сталевих конструкцій.

Донбасенерго, ПАТ

Україна
м. Київ

Сучасна енергогенеруюча компанія представляє собою єдиний виробничий комплекс, що об'єднує підприємства з генерації електричної і теплової енергії. Основні активи компанії складають енергоблоки Старобешівської і Слов'янської ТЕС сумарною встановленою потужністю 2 890 МВт.

Донбас-ТЕМЗ ім. В.В. Вахрушева, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер Томського електромеханічного заводу ім. В.В. Вахрушева. Перелік обладнання, що постачається: пневмо- та гідроінструмент, гідравлічні толкачі, вентилятори, вибухозахищене обладнання, гальма дискові та колодкові, та ін.

Дослідний електромонтажний завод, ПАТ

Україна
смт. Слобожанське
Харківська обл.

Виробник високотехнологічного електрообладнання для експлуатації атомних, теплових, гідроелектростанцій, а також промислового і побутового обладнання.

Еко-Флекс, ТОВ

Україна
м. Харків

Український виробник нержавіючих шлангів і промислових металорукавів.

Ексимкарготрейд, ТОВ

Україна
м. Київ

Оптовий та роздрібний продаж хіміко - лабораторного посуду, виробів медичного призначення та контрольно - вимірювальних приладів.

Ексім-Стандарт, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник та дистриб'ютор продукції ТМ Powercom, Staba, EAST, Gemix, NPP в Україні (джерела безперебійного живлення, стабілізатори, свинцево - кислотні акумуляторні батареї).

Електрик, Журнал

Україна
м. Київ

Міжнародний електротехнічний журнал.

Електроград, ПАТ

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Виробництво бетонних комплектних трансформаторних та розподільчих підстанцій.

Електромеханіка,
Науково-впроваджувальне підприємство, ПП

Україна
м. Київ

Напрямки діяльності:
- проведення енергоаудиту з розробленням безвитратних (організаційних) енергоощадних заходів;
- проведення енергоаудиту території (міста, регіону);
- проведення аудиту енергетичного складника тарифів підприємств енергетики та житлово - комунального господарства;
- створення служби енергоменеджменту з одночасним проведенням енергоаудиту.

Електросистеми України, ТОВ

Україна
м. Київ

Український виробник вакуумних вимикачів напругою 10 кВ та ексклюзивний дистриб'ютор електротехнічного обладнання LSIS (LG Group) - Південна Корея.

Електросфера, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник в Україні заводу ZEZ SILKO s.r.o. (Чеська Республіка)‚ дилер ряду європейських фірм (RADE KONCAR, APATOR, APATOR CONTROL, MIFLEX, ELEKTROKAR) та виробник електротехнічного обладнання.

ЕлектроТЕМА, Всеукраїнська галузева газета

Україна
м. Львів

Всеукраїнське спеціалізоване видання для фахівців та керівників підприємств, які займаються проектуванням, монтажем, пусконалагодженням та ремонтом електрообладнання та електромереж.

ЕЛМІЗ, ПАТ

Україна
м. Київ

Виробництво складної електронної техніки, систем управління та засобів автоматики для космічних апаратів, світлотехнічного, вимірювального і гірничошахтного устаткування.

Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Київ

Енергогенеруюча компанія, яка є основним оператором усіх атомних електростанцій України. Представляє Україну в МАГАТЕ.

Енергомашкомплект, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер електродвигунів, насосів і повітродувок в Києві.

Енпаселектро, НТК, ТОВ

Україна
м. Київ

Лідер в області налагодження та модернізації електроенергетичного обладнання, удосконалення режимів експлуатації електростанцій, підстанцій і промислових об'єктів з використанням сучасних технологій (мікропроцесорних пристроїв електричного захисту і автоматики, систем контролю та управління, приладів і систем діагностики та моніторингу, засобів зв'язку).

ЕТАЛ, Електромеханічний завод

Україна
м. Олександрія
Кіровоградська обл.

Провідне підприємство з виробництва продукції електротехнічного напрямку, а саме: контактної апаратури, друкованих плат і низьковольтних комплектних пристроїв.

Завод крупних електричних машин, ТОВ

Україна
м. Нова-Каховка
Херсонська обл.

Підприємство є одним з найбільших виробників великих синхронних і асинхронних електродвигунів потужністю до 4000 кВт, вибухозахищених електродвигунів та електродвигунів постійного струму різних серій і виконань для підприємств паливно - енергетичного комплексу, видобувних, переробних галузей промисловості і енергетики (в тому числі для АЕС).

ЗАКУПІВЛІ ЮА, ТОВ (Zakupki UA)

Україна
м. Київ

Електронний майданчик Zakupki UA - учасник системи публічних закупівель Prozorro.

Запоріжтрансформатор, ПАТ

Україна
м. Запоріжжя

Один з найбільших світових виробників трансформаторного обладнання.

Запорізька АЕС, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Енергодар
Запорізька обл.

Найбільша атомна електростанція в Європі.

ЗІНТЕК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Україна
м. Київ

Київське відділення компанії "НВЦ Теплоантикорзахист", яка працює в сфері теплоізоляції й захисту від корозії.

Імпульс, Сєвєродонецьке
науково-виробниче об'єднання, ПрАТ

Україна
м. Сєвєродонецьк
Луганська обл.

Спеціалізується на створенні високонадійних систем контролю і управління для об'єктів атомної, теплової енергетики та залізничного транспорту.

Індастріал-Сервіс, ТОВ

Україна
м. Харків

Поставка вантажопідйомного обладнання, пневматичного, шліфувального, гідравлічного обладнання, дизельних генераторів, інструменту для енергетики, хімічної та нафтопереробної промисловості, металургії, добувної промисловості та інших галузей.

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України

Україна
м. Київ

Наукові дослідження інституту спрямовані на розробку та впровадження сучасних високоефективних екологічно чистих технологій спалювання та газифікації вугілля, тепло- та електрофізичні дослідження, що спрямовані на підвищення перетворення теплової енергії в електричну, а також розробку та впровадження сучасних методів діагностики та запобігання викидам шкідливих речовин ТЕЦ в навколишнє середовище.

Інститут газу НАН України

Україна
м. Київ

Розробка наукових засад підвищення ефективності використання природного газу як основи для створення нових енерго- та ресурсозберігаючих технологій; дослідження у галузі прикладної теорії горіння, термодинаміки, міжфазного тепло- і масообміну та розробка на цій основі нових теплотехнологічних процесів і обладнання; дослідження і розробки з охорони довкілля.

Інститут електродинаміки НАН України

Україна
м. Київ

Провідна наукова установа України в галузі фундаментальних і прикладних досліджень, спрямованих на підвищення ефективності та надійності функціонування електроенергетичних об’єктів і мереж, розробки інформаційно - діагностичних та вимірювальних комплексів, сучасних систем електроприводу, регулювання та керування, енергозберігаючих технологій і обладнання.

Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України

Україна
м. Харків

Фундаментальні та прикладні наукові дослідження і науково - технічні розробки в галузі енергетики і машинобудування.

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України

Україна
м. Київ

Дослідження фундаментальних проблем електроенергетики і теоретичної електротехніки; аналіз і синтез складних електричних ланцюгів і систем, включаючи нелінійні процеси в них; дослідження процесів, що швидко протікають, в енергетиці, розробка з цією метою методів побудови проблемно - орієнтованих моделюючих систем; розробка методів моделювання і застосування засобів обчислювальної техніки в енергетиці та інших галузях народного господарства.

КЕТЗ, ТОВ

Україна
м. Київ

Представляє широкий спектр пристроїв автоматики РЕЛСіС® - від простих електромагнітних та електронних реле (струму, напруги, часу та ін.) до мікропроцесорних пристроїв та шаф РЗА.

Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування, ПАТ

Україна
м. Київ

Машинобудівна компанія, що спеціалізується на розробках і виробництві арматури і пневмогідроагрегатів для об'єктів атомної і теплової енергетики, хімічної промисловості, нафтогазового комплексу, авіакосмічній галузі та інших.

Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського, НТУУ

Україна
м. Київ

Дослідницький університет, який на договірних засадах виконує фундаментальні та прикладні дослідження за пріоритетними напрямами розвитку енергетики: розробка технічної, конструкторської, технологічної документації; контроль параметрів мікроінверторів змінного струму, планування і прогнозування енергоспоживання та ін.

Конотопський арматурний завод, ПАТ

Україна
м. Конотоп
Сумська обл.

Виготовляє сталеву трубопровідну арматуру високого тиску.

КОПОС ЕЛЕКТРО, ДП

Україна
м. Київ

Представляє на ринку України продукцію чеської фірми Kopos Kolin a.s. – виробника електромонтажної продукції з ПВХ.

Котлотурбопром, ТОВ

Україна
м. Харків

Забезпечення комплексу послуг по розробці проектно - конструкторської документації, виготовленню та постачанню котельного обладнання, виконання комплексу робіт з модернізації і реконструкції теплових електростанцій, ТЕЦ і котельних промислових підприємств.

Кранкомплект, Завод, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Виробництво підйомно - транспортного обладнання, кранового електрообладнання, кабельних барабанів з частотним приводом, джерел безперервного живлення та ін.

ЛАПП Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Входить до складу всесвітньої групи Lapp Group, представляє в Україні кабельно - провідникову продукцію для всіх галузей промисловості.

Насосенергомаш, Сумський завод, АТ

Україна
м. Суми

Один з найбільших виробників насосного обладнання в СНД (для теплової та атомної енергетики, для нафтогазової промисловості та ін.).

Науково-технічний центр, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Київ

Формування та забезпечення функціонування комплексної, ефективної системи науково - технічної та інженерної підтримки АЕС ДП НАЕК "Енергоатом".

НІК-Електроніка, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших виробників приладів обліку електроенергії та систем автоматичного контролю споживання енергоресурсів у східній Європі.

Новини енергетики, Аселенерго, Журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Новокаховський електромеханічний завод, НВП

Україна
м. Нова-Каховка
Херсонська обл.

Спеціалізується на розробці та виготовленні трьохфазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором загальнопромислового та вибухобезпечного виконання від 0,75 кВт до 315,0 кВт.

Одескабель, ПАТ

Україна
м. Одеса

Сучасний виробник високоякісної кабельної продукції майже для усіх галузей економіки - телекомунікаційної, енергетичної, будівельної, вугільної, гірничорудної, машинобудівної, а також для військово - промислового комплексу.

ОПЕКС Енергосистеми, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво і поставки сучасного теплоенергетичного та насосного обладнання.

Оріон, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Стаціонарні та переносні аналізатори - сигналізатори газів ДОЗОР-С, течешукачі для внутрішніх і зовнішніх газопроводів, комплекси телеметрії ГРП, МГД-резонатори промислові й побутові – пристрої енергозбереження.

Парковий, Датацентр

Україна
м. Київ

Комерційний датацентр на території України. Датацентр "Парковий" побудований з високим рівнем надійності TIER III і сертифікований Uptime Institute.

Південтрансенерго, АК, ПАТ

Україна
м. Запоріжжя

Підприємство є виробником наступної продукції: газотурбінні електростанції; когенераційні та парогазові установки; допоміжне устаткування для газотурбінних електростанцій; котли - утилізатори парові та водогрійні; теплоутилізатори, конвективні блоки; сталеві водогрійні котли; оребрена труба (методом ВЧ зварювання). Офіційний представник в Україні провідного світового виробника парових турбін – компанії Triveni Turbine Ltd. (Індія).

Польсько-Українська Господарча Палата

Польща

Працює для розвитку польсько - українських економічних і культурних відносин. Головним завданням Палати є сприяння та підтримка підприємницької діяльності її членів, а також презентування українських інвесторів у Польщі і польських інвесторів в Україні.

ПРОКСИС™

Україна
м. Київ

Виробник промислових комп'ютерів для виробництва і телекомунікацій. Постачає на український ринок широкий спектр обладнання для промислової автоматизації (Advantech, Belden, Hirschmann, Portwell, iBase, Hewlett-Packard, General Electric, Intel, Arbor, AAEON).

Промелектро, Журнал

Україна
м. Київ

Науково - технічний, виробничо - практичний журнал збирає та публікує технічну, наукову, нормативну, аналітичну інформацію по промисловості та ЖКХ з напрямків: Електроенергетика, Електротехніка, Енергозбереження, Енергоаудит, Енергозбут, Системи АСУ ТП.

Промышленность в ФОКУСЕ, Журнал

Україна
м. Харків

Інформаційно-аналітичний міжнародний технічний журнал.

Радій, НВП, ПАТ

Україна
м. Кропивницький

Автоматизовані системи управління технологічними процесами АЕС, системи пожежної сигналізації та відеоспостереження, сейсмічні сенсори.

Радміртех, СП

Україна
м. Харків

Розробка, виробництво, постачання, монтаж і ремонт контрольно - вимірювальної апаратури для комерційного обліку газу. Встановлення УПСГ для перевірки і калібрування лічильників газу. Комплексні поставки устаткування для вузлів обліку газу і диспетчеризації промислових підприємств і підприємств теплоенергетики. Проектування, будівництво, монтаж, пуско - налагодження водогрійних (парових) газових котелень будь-яких типів "під ключ".

РЕФРАТЕРМІКА КЕРАМІКС

Україна
м. Дніпро

Виробниче підприємство з іноземними інвестиціями. Спеціалізація: виробництво сухих вогнетривких сумішей, наповнювачів, мертелів, вогнетривких бетонів та мас.

Рівненська АЕС, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Вараш
Рівненська обл.

На Рівненській АЕС експлуатуються чотири енергоблоки з реакторами ВВЕР сумарною встановленою потужністю 2835 МВт. Енергоблоки РАЕС відповідають сучасним міжнародним вимогам та стандартам з безпеки, а персонал має високий кваліфікаційний рівень.

РІМК, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Випуск автоматичних вимикачів ВА3700 (аналог А3700 і ВА) для потреб енергетики України, країн СНД і зарубіжжя.

Рокстек УА, ТОВ

Україна
м. Київ

Roxtec — це спеціалізовані кабельні та трубні проходки, проходки для високовольтних шин та інших провідників різних форм та розмірів, з використанням технології "Мультидіаметр".

Світло шахтаря, НВО, ТОВ

Україна
м. Харків

Спеціалізується на проектуванні та виробництві вибухозахищеного електрообладнання: світлодіодного освітлення, газоаналізаторів, зарядних пристроїв, а також індивідуального та стаціонарного освітлення для різних галузей виробництва.

СЕРТАТОМ, Орган з оцінки відповідності, ТОВ

Україна
м. Київ

Оцінки відповідності продукції та систем якості встановленим вимогам в області енергетики, тепломеханічного і електротехнічного устаткування, програмних та технічних засобів АСУ, радіаційної техніки, трубопровідної арматури, обладнання під тиском та ін.

Сети и Бизнес, Журнал

Україна
м. Київ

Професійний журнал про мережі та телекомунікації: технології, огляди, нові продукти, тестування, реалізовані проекти. Єдине в Україні видання, що публікує щорічні дослідження українського ринку телекомунікації.

Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання, ТОВ

Україна
м. Сєвєродонецьк
Луганська обл.

Завод виробляє енергетичне обладнання: елементи котлів, економайзери, пароперегрівачі, теплогенератори, обладнання водопідготовки; технологічне обладнання для різних галузей промисловості.

Системи реального часу - Україна, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Енергозбереження та рішення що швидко окупаються на базі електроприводу змінного струму низької та середньої напруг, сучасних сервоприводів і контролерів для технологічних процесів промислових підприємств, систем управління рухом і автоматики для харчового машинобудування і металообробки, тепло-, водопостачання, вентиляції, проектування, виробництво, впровадження.

СІГРЕ-Україна, Асоціація, Громадська організація

Україна
м. Київ

Представлення інтересів України в Міжнародній Раді з великих електричних систем CIGRE. Організація об'єднує вчених, фахівців, науково - виробничі колективи, державні та громадські організації для взаємодії із зарубіжними колективами в рамках CIGRE. Сприяння прогресу вітчизняної науки і техніки в області виробництва і передачі електроенергії.

Сіменс Україна, ДП

Україна
м. Київ

Одна з провідних технологічних компаній світу. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей економіки: енергетики, гірничодобувної промисловості, транспорту та ін.

СКІФ-КОНТРОЛ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка і поставка мікропроцесорних систем автоматизації технологічних процесів для різних галузей промисловості, систем автоматизації для ТЕЦ, котельних, котлів усіх типів. Розробка і поставка диспетчерських систем управління об’єктами газопостачання, теплопродуктами, водовузлами міст, очисних споруд. Автоматизація верстатів, устаткування, автоматичних ліній. Поставка засобів автоматизації: програмованих контролерів, панелей оператора, промислових комп’ютерів, датчиків всіх типів, виконавчих механізмів, мережевого обладнання.

Слов'янський завод високовольтних ізоляторів, Виробниче об’єднання, ТОВ

Україна
м. Слов'янськ
Донецька обл.

Найбільший виробник керамічних ізоляторів в Україні. Продукція, що випускається, поставляється апаратним заводам, залізничним компаніям і енергосистемам України та країн СНД.

Слов'янський завод високовольтного обладнання, ТОВ

Україна
м. Слов'янськ
Донецька обл.

Провідний виробник вимірювальних трансформаторів струму і напруги.

Сонар, ТОВ

Україна
м. Миколаїв

Виробництво та реалізація електроізоляційних матеріалів.

СП УкрПромПоставка, ТОВ

Україна
м. Харків

Група компаній, яка займається комплексним постачанням засобів вимірювальної техніки та автоматики. Є дилером таких виробників, як: HONEYWELL (США), УАМ (Україна), РОСС (Україна), SIKA (Німеччина), Теплоконтроль (РФ), СКБ приборы и системы (РФ), Чебоксариэлектропривод.

Стропува-Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво і продаж твердопаливних котлів STROPUVA.

Сумське НВО, ПАТ

Україна
м. Суми

Підприємство є провідним комплексом України в галузі важкого машинобудування. Спеціалізується на розробці і виготовленні газоперекачувальних агрегатів і компресорних станцій, насосів, компресорів, центрифуг, обладнання для АЕС та гідроенергетики, хімічної, газової, нафтопереробної, металургійної промисловості.

Східний
гірничо-збагачувальний комбінат, ДП

Україна
м. Жовті Води
Дніпропетровська обл.

Видобування природного урану.

Тавріда Електрик Україна

Україна
м. Київ

Розробка і виробництво: комутаційних модулів, викатних елементів з комутаційними модулями, вакуумних вимикачів та ін.

Теплоантикорзахист, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Сєвєродонецьк
Луганська обл.

Інноваційні рішення для протекторного захисту металу від корозії із застосуванням європейського обладнання і компонентів, а також спільні розробки США і України у виготовленні теплоізоляційних матеріалів (торгові марки: ZINTEC, ALLISOL, SYNTAL, Химгранд-ЦПС).

Техприлад, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер та офіційний представник в Україні ряду провідних європейських виробників промислової та енергетичної трубопровідної арматури та систем трубопровідного транспорту: ARI-Armaturen, Zwick Armaturen, Valvosider, Flowrox, A+R Armaturen та ін.

Трансформатор Сервіс, ТОВ

Україна
м. Хмельницький

Виробництво трансформаторів масляних, сухих, трансформаторних підстанцій та ін.

УАМ, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Виготовлення манометрів, вакуумметрів, мановакуумметрів в Україні, які застосовуються в металургії, хімічній, нафтогазовій промисловості, ЖКГ та інших галузях.

Укргідроенерго, ПАТ

Україна
м. Вишневе
Київська обл.

Енергогенеруюча компанія у складі: Київська ГЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Дніпродзержинська ГЕС, Дніпровська ТЕС, Каховська ТЕС, Дністровська ТЕС, Київська ТЕС, гідроакумулююча ТЕС.

УКРЕНЕРГО, НЕК, ДП

Україна
м. Київ

Належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Здійснює централізоване диспетчерське управління ОЕС України, експлуатацію та розвиток магістральних і міждержавних електромереж 220-750 кВ, передачу електроенергії від електростанцій до енергопостачальних компаній та на експорт/імпорт.

Укренергосервіс, ВП, Укренерго, НЕК, ДП

Україна
м. Київ

Представляє "Вісник паливно - енергетичного комплексу України" ‒ щомісячний інформаційно - аналітичний галузевий бюлетень, основним змістом та завданням якого є висвітлення актуальної інформації у сфері ПЕК та діяльності Міненерговугілля, оприлюднення профільних нормативно - правових актів, Законів України, Указів та розпоряджень керівних органів держави.

ФЕРРО МАКС ПРОТЕКТ, ТОВ

Україна
м. Мелітополь
Запорізька обл.

Виробник спеціалізованої продукції із зносостійких сталей для переробних, гірничодобувних, збагачувальних та інших підприємств промисловості. Офіційний сертифікований представник міжнародної мережі HARDOX WEARPARTS®.

Фесто, ДП

Україна
м. Київ

Festo (Німеччина) - світовий лідер з постачання продуктів та рішень для автоматизації, спеціалізованих тренінгів та навчального обладнання. Спеціалізується на виробництві пневматичних, електромеханічних приводів, давачів, контролерів, блоків підготовки повітря, пневмошлангів і фітингів, промислової арматури.

Хмельницька АЕС, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Нетішин
Хмельницька обл.

На майданчику Хмельницької АЕС в експлуатації знаходяться 1-й та 2-й енергоблоки. Повна проектна потужність Хмельницької АЕС 4000 МВт.

Цеппелін Україна ТОВ, ТОВ з ІІ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar®. Представляє техніку Cat®, що використовується в нафтогазовій, гірничодобувній промисловості, в будівництві. Є провідним постачальником системних рішень в області приводних і енергетичних установок, представляє широкий асортимент дизельних та газових двигунів, систем і генераторів Cat® та MAK™.

Часовоярський вогнетривкий комбінат, ПАТ

Україна
м. Часів Яр
Донецька обл.

Сучасне підприємство, яке випускає алюмосилікатні, карбідкремнієві вогнетривкі вироби, енергозберігаючі (шамотні і шамотно - каолінові вироби), цеглу керамічну, неформовані вогнетривкі матеріали, видобуває вогнетривкі глини, глини для виробництва керамічної плитки і формувальні піски.

Южно-Українська АЕС, ВП, Енергоатом, НАЕК, ДП

Україна
м. Южноукраїнськ
Миколаївська обл.

Южно-Український енергокомплекс забезпечує приблизно 10% від загального виробництва електроенергії в державі. Це єдине вітчизняне підприємство з комплексним використанням базових ядерних і маневрених гідроакумулюючих потужностей на річці Південний Буг. До складу енергетичного комплексу входять: Южно - Українська атомна електростанція, Олександрівська гідроелектростанція, Ташлицька гідроакумулююча електростанція.

Ядерне паливо, Державний концерн

Україна
м. Київ

Об’єднання спеціалізованих державних підприємств атомно - промислового комплексу. Головними цілями діяльності є створення виробництва вітчизняного ядерного палива, вдосконалення управління атомно - промисловим комплексом та розвиток уранового і цирконієвого виробництва в Україні.