Выставка КОММУНТЕХ Киев МВЦ

Попередній звіт
за результатами проведення
XV Міжнародної спеціалізованої виставки КомунТех - 2017
VІIІ Спеціалізованої виставки ДорТехЕкспо - 2017

7-9 листопада в Києві, в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ, Броварський проспект, 15), відбулася ювілейна XV Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2017» та XІІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства». Ці щорічні заходи за роки існування набули статусу провідних галузевих подій, присвячених розвитку комунальної інфраструктури українських громад.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

7 листопада в урочистій церемонії відкриття виставок взяли участь:
- Кругляк Едуард Борисович - Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародних спеціалізованих виставок «КомунТех», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» та XIIІ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства»
- Ірина Іванівна Овчаренко - Голова Державного агентства водних ресурсів України
- Бруно Деніс - Голова постійного представництва ЄІБ в Україні
- Хіврич Юрій Єгорович - Президент Асоціації «Питна вода України»
- Ткаченко Анатолій Вікторович - Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», інші почесні гості.

З приводу відкриття Конгресу на пленарному засіданні з вітальними словами до його учасників звернувся Віце‑прем’єр‑міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України Геннадій Григорович Зубко. Учасниками заходу також були: Йоганес Баур, Голова ІІІ Сектора Представництва ЄС в Україні, Марина Петров, Заступник директора ЄБРР в Україні, Сату Кахконен, Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови, Бруно Деніс, Голова постійного представництва ЄІБ в Україні, Діана Корсакайте, директор Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Крістіана Хагенедер, Керівник енергетичного сектору, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Магістральною темою доповіді Геннадія Зубка стала важлива новина щодо підписання на початку грудня угоди з Європейською комісією по фінансуванню Фонду енергоефективності, що вкрай актуально для впровадження на українському ринку найсучасніших технічних рішень та технологій. «Це надасть максимальний ефект з енергозбереження та з енергоефективних заходів» - відзначив Геннадій Зубко.

Протягом роботи Конгресу висвітлювались такі актуальні питання, як розробка стратегії розвитку водопровідно‑каналізаційного господарства, комплексного планування управління відходами відповідно до вимог стандартів Європейського Союзу, основним напрямкам вирішення проблем якісного водозабезпечення, водовідведення, очищення питних та стічних вод, перспективам реформування централізованого теплопостачання України тощо.

Програма Конгресу

На експозиціях спеціалізованих виставок «КомунТех» та «ДорТехЕкспо», які традиційно створюють єдиний тематично пов'язаний проект, 69 підприємств - вітчизняні та зарубіжні виробники (Естонія, Молдова, Польща, Фінляндія, Чехія) та постачальники надали змогу наочно ознайомитись з останніми розробками для забезпечення ефективного функціонування міського господарства країни.

Перелік учасників

На масштабному демонстраційному майданчику
«КомунТех» та «ДорТехЕкспо»
комунальну та дорожньо‑будівельну техніку, спецтехніку, навантажувачі, навісне обладнання

тощо представили як постійні учасники, так і підприємства, що
вперше взяли участь:
ПП ВКП «Альфатекс», ТОВ «Агсолко Україна», ТОВ «Верхньодніпровський авторемонтний завод», ТОВ «Дельта Кріст Сістемз», ТОВ «Завод Кобзаренка», ТОВ «Торговий дім «Комунальна техніка», ТОВ «Логістик Машинері», ТОВ «Паритет спецтехніка», ТОВ «Техкомплект», ТОВ «ТШГ АГ Україна», ТОВ «Укр Трак», ТОВ «Укравтокомплект»
та інші

 

Новинка цьогорічної виставки від компанії
ТОВ «Сервіс Столиця Інновейшн» -
це експозиція широкої лінійки продукції для благоустрою:
сучасні зупинові павільйони, світильники, вуличні меблі, паркові лавочки тощо

 

Електронні пристрої та системи для підприємств ЖКГ:
для керування дорожнім рухом, управління міським освітленням,
системи прийому платежів
тощо
демонструвались на стендах вітчизняних підприємств:
ТОВ «Атілос», ТОВ «Комкон Трафік», ТОВ «Росток‑Елеком», ТОВ «Сварко Україна»,
ТОВ «СЕА Електротехніка», компанія 2Click

 

Продукція та послуги для рішення однієї з пріоритетних
вимог сьогодення - раціонального управління відходами,

на експозиції представили:
Асоціація «Український екологічний альянс», ТОВ «Глобал Рiсайклiнг»,
ТОВ «Елкопласт‑Україна», ТОВ НТЦ «Флеш‑Р», ТОВ «Югсталь»

У роботі круглого столу (7 листопада), присвяченому основним аспектам Національної стратегії управління побутовими відходами в Україні, взяли участь народні депутати України, представники Європейського банку реконструкції та розвитку, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Європейської бізнес асоціації, громадських організацій та засобів масової інформації, керівники державних та комерційних підприємств.

Вже традиційним стало проведення в рамках виставки «КомунТех» заходу, присвяченого розвитку житлово‑комунального господарства столиці (Організатор: Департамент житлово‑комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації). Цього року на Конференції «Енергозбереження та енергоефективність у галузі житлово‑комунального господарства столиці: досягнення та перспективи розвитку» були визначені пріоритетні шляхи енергозбереження у сфері ЖКГ, грамотне впровадження енергоефективних заходів в районах Києва та розглянуті інші питання.

Програма виставок

В роботі виставок «КомунТех-2017» та «ДорТехЕкспо-2017» взяли участь спеціалісти підприємств ЖКГ, будівельних і монтажних організацій, водоканалів, зокрема, які мають повноваження щодо закупівель продукції, відповідальні працівники урядових установ, мери міст та населених пунктів України, голови правлінь ОСББ, керівний склад профільних департаментів та управлінь Київської міської державної адміністрації, представники районних в місті Києві державних адміністрацій, керівники комунальних підприємств та дорожніх служб, зацікавлені фахівці суміжних галузей, представники державних і комерційних підприємств.

Вже традиційним стало проведення з вищезазначеними заходами Міжнародних спеціалізованих виставок взаємопов’язаних тематик: «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства». На загальній площі майже 16 000 кв.м прийняли участь 385 підприємств з 19 країн світу; кількість відвідувачів склала понад 8 500. Другий рік поспіль одночасно з даними галузевими подіями пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2017». Ця масштабна експозиція та насичена ділова програма надали змогу більш ніж 13 000 спеціалістам максимально ознайомитись з ринком новітніх технологій та обладнання, що сприятиме комплексному підходу до вирішення нагальних потреб економіки країни.

Виставка КомунТех 2017 Київ МВЦ

Виставка КомунТех 2017 Київ МВЦ

Виставка КомунТех 2017 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Житлово-комунальна галузь

25,8

Дорожньо-мостове і транспортне господарство

14,6

Благоустрій

12,8

Теплопостачання та енергетика

9,7

Агропромисловий сектор

8,1

Машинобудування

7,6

Збір, вивіз, переробка, утилізація відходів

7,4

Центральні та місцеві органи влади, інші ограни влади

5,7

Наукові та учбові заклади

4,6

Міжнародні та громадські організації

2,4

Інше

1,3

 

Тематика, що цікавить відвідувачів, %

Комунальна техніка, спецтехніка

20,3

Переробка та утилізація відходів

13,7

Дорожньо-будівельна техніка та технології

11,2

Споруди, обладнання для благоустрою

8,7

Котельне обладнання

8,3

Освітлювальне обладнання для вулиць, доріг, парків

8,1

Засоби безпеки дорожнього руху

7,5

Прилади обліку споживання тепла та газу

5,9

Ліфтове обладнання, системи управління

5,2

Клінінгова техніка, обладнання, інвентар

4,8

Обладнання для експлуатації теплових мереж

4,7

Інше

1,6