Промышленные выставки, технические выставки, отраслевые выставки Киев МВЦ

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва, країна

Номенклатура

Airshowinfo.Hu, Угорщина

Угорський портал авіашоу.

Bezzalogowce.pl, Польща

Польськомовний веб-сайт, присвячений безпілотним літальним апаратам, для користувачів, пілотів, виробників та інвесторів.

Сeslet, Чехія

Інтеграція, проектування, монтаж і ремонт бортового обладнання. Модернізація авіоніки на військових платформах, наприклад L-39, L-410, Ан-24/26, Мі-8/17/171 і Мі-24, а також Bell-206B, W3A Сокіл і т.д.

CMS Industries

CMS Industries об’єднує три італійські компанії, які виробляють фрезерувальні центри с ЧПУ, системи гідроабразивного різання, верстати для термоформування. На наших верстатах виробляються деталі літаків, легкових автомобілів, вітрогенераторів, а також моделі для ливарних виробництв та прототипів. В Україні CMS працює з 2001 року, і має сервіс-центр в м. Дніпропетровськ.

RC TacMed

Організація лекцій та семінарів для волонтерів. Військових які приймали участь в АТО, та всіх бажаючих отримати необхідну інформацію та навики щодо надання першої медичної допомоги.

Spotters.Aero, видання, Україна

Плейнспоттінг та авіаційна фотографія.

Авиация и время, журнал, Україна

Науково-популярний авіаційний журнал.

АВІА, НВО, Україна

Розробляє, виробляє і поставляє навчально - тренувальні комплекси вертольотів Мі-8МТВ, Мі-171, Мі-172 та їх модифікацій для навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації льотного складу та інженерно - технічного персоналу всіх спеціальностей, що експлуатують ці вертольоти.

Авіабіз, Україна

Авіаційний портал.

АВ-Тек, Україна

Компанія може надати послуги по розробці та виробництву електроніки для аерокосмічної галузі, повному технічному обслуговуванню, поточному і капітальному ремонту. Основна увага була зроблена на вертольотах, в тому числі SA316/SA319 Alouette III, SA341/SA342 Gazelle та Мі-2.

АКМА - СТАНКОІМПОРТ, Україна

Є офіційним представником виробників металообробного обладнання та інструменту, таких як: "HYUNDAI-WIA", "HANKOOK Machine Tools", "HANWHA TECH M", "SIMPAC" (Республіка Корея), "НАСО" (Бельгія), "BOMAR", "EXACTCUT" (Чеська Республіка), "L&W MACHINE" (Тайвань), "MVDinan" (Туреччина), "STARRETT" (Великобританія), "SECO", "BAHCO" (Швеція) в Україні.

АНТОНОВ, ДП, Україна

Провідне підприємство авіаційної промисловості України, яке реалізує повний цикл створення літака - від передпроектних наукових досліджень до побудови, випробувань, сертифікації, серійного виробництва та післяпродажного обслуговування.

Авіакон, ДП, Україна

Провідне підприємство України з будь-якого виду ремонту та переобладнанню вертольотів типу МІ всіх модифікацій.

Авіатор України, журнал, Україна

Галузеве, про авіацію та космонавтику як в Україні, так і за кордоном.

Авіація загального призначення, журнал, Україна

Щомісячний журнал для любителів і професіоналів, повністю присвячений АЗП.

Адрон НПФ, Україна

Основні види діяльності:
- Розробка систем захисту літальних апаратів від атакуючих ракет з інфрачервоними головками самонаведення (ІЧ ГСН);
- Розробка систем прицілювання літальних апаратів військового призначення;
- Розробка систем наведення авіаційних засобів ураження.

Аеровокзал.нет, видання, Україна

Відкриті новини авіації, аеропорти, авіакомпанії та діловий авіаційний світ.

Арсенал, КП СПС, Україна

Розробляє і виготовляє оптичні та оптико - електронні прилади та системи для аерокосмічних комплексів, різних систем озброєння, для вимірювальних і аналітичних цілей у промисловості в сільському господарстві, медицині, фототехніку.

АРТЕМ, Державна акціонерна холдингова компанія, Україна

Провідне підприємство машинобудівної промисловості України, що спеціалізується на випуску спеціальної та авіаційної техніки.

Аскон-КР, Україна

Комплексна автоматизація інженерної підготовки виробництва та управління виробництвом в машинобудуванні:
КОМПАС-3D - система тривимірного моделювання;
ЛОЦМАН:PLM - система управління інженерними даними;
ВЕРТИКАЛЬ - система автоматизованого проектування технологічних процесів;
ГОЛЬФСТРІМ - система автоматизованого управління виробництвом.

Асоціація підприємств авіапромисловості України, Укравіапром, Україна

Завданням асоціації є координація дій авіабудівних підприємств та підприємств інших галузей, а також підприємницьких структур, які впливають на розвиток національного авіабудування і просування авіатехніки на сучасний ринок збуту. У числі пріоритетних завдань асоціації є розробка та впровадження конверсійних програм на основі високих технологій авіабудівної галузі, використання новітніх технологій та ноу-хау в інтересах народного господарства.

Балістика, ТОВ, Україна

Продаж і поставка бронежилетів та захисного спорядження.

Бі Пітрон Черкаси, Україна

Розробки і впровадження нових технологій в різних областях науки і техніки. Комплексна автоматизація проектно - конструкторських і технологічних підрозділів.

ВЕДА, Україна

Спеціалізується на виробництві тензорезисторів, тензодатчиків, весових та дозуючих приборів, акселерометрів, вихретокових датчиків.

Військово - страхова компанія, Україна

АТ "ВСК" з 2001р. пропонує повний комплекс послуг з різних видів обов’язкового та добровільного страхування для юридичних і фізичних осіб. АТ "ВСК" є одним із лідерів авіаційного страхування в Україні, має великий досвід та надійне перестрахування. Партнерами АТ "ВСК" є брокери Lloyd's та провідні компанії України і ЄС. АТ "ВСК" завжди готове забезпечувати своїх клієнтів надійним страховим захистом по всьому світу.

Вінницький авіаційний завод

Ремонт літаків та гелікоптерів.

ВІЗАР, Жулянський машинобудівний завод, Україна

Авіаційна промисловість. Пристрої авіаційного призначення. Складні наукомісткі вироби оборонного призначення. Енергозберігаючі прилади: побутові мембранні лічильники газу. Товари народного споживання.

Гідробест, Україна

Являє собою виробничо - торгове підприємство, основна сфера діяльності якого - виробництво шлангів високого тиску для авіаційної, сільськогосподарської та будівельної техніки.

Ді-Джи-Ай Дистриб’ютор
Компанії в Україні спільно з конструкторським бюро "3Дронс"

Безпілотні літальні апарати (БПЛА): квадрокоптери, гексакоптери, октокоптери - кібероператори, розвідники, спостерігачі, охоронці, системи стабілізації для відеозйомки, новітні системи передачі якісного аудіо - відео на великій відстані, тренувальні зразки квадрокоптерів.

Державний науково - дослідний інститут авіації, Україна

Є міжвідомчою (Міністерства оборони та Міністерства освіти і науки України) науково - дослідною установою у складі Національного авіаційного університету, яка створена для науково - технічного супроводження розробки, модернізації, експлуатації, ремонту та продовження встановлених ресурсних показників авіаційної техніки державної авіації.

Дніпровський агрегатний завод, Україна

Є виробником та постачальником, труб прутків, крутозогнутих безшовних відводів з нержавіючих, жаростійких, жароміцних сталей і сплавів, титану та його сплавів, а також тугоплавких металів (молібден, вольфрам, ніобій, тантал). Підприємство здійснює послуги з глибокого свердління і розточування отворів на спеціальних свердлильно - розточувальних станах.

Дніпропетровський завод спеціальних труб, Україна

Підприємство десять років працює на ринку виготовлення і поставок капілярних, тонкостінних і особотонкостінних труб з нержавіючих сталей, жаростійких і жароміцних сталей і сплавів, тугоплавких металів і сплавів, титану і його сплавів.

ЄВРОМЕТ Торговий Дім, Україна

Провідна компанія в Україні що здійснює поставку нержавіючого металопрокату і труб.

Івченко - Прогрес, Україна

Входить до складу концерну "Укроборонпром". Сфера діяльності: проектування, виготовлення, сертифікація, ремонт, випробування, доведення, постановка на серійне виробництво і подальше підвищення споживчих властивостей газотурбінних двигунів авіаційного і промислового застосування.

Інженерне бюро авіаційного інституту, Україна

Створено у 1999р. Лідер у розробці та виробництві авіаційних платформних ваг та ваг на стійках гідропідйомників та ваговимірювальних комплексів з радіоканалом для зважування і визначення центрування літаків та гелікоптерів від надлегких до надважких. Виробляє електронні кранові, автомобільні, бункерні ваги, нестандартне ваговимірювальне обладнання та обладнання для статичних випробувань конструкцій.

Інструментальний світ, журнал, Україна

Спеціалізоване видання.

Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування, Україна

Спеціалізована організація, що розробляє і виготовляє продукцію для об’єктів авіакосмічного напрямку, атомної і теплової енергетики, хімічної і нафтогазової промисловості, суднобудування, оборонної промисловості та інших галузей.

КНМ, Україна

Є офіційним представником в Україні відомих світових виробників випробувального встаткування. Ми здійснюємо поставку, монтаж, гарантійне обслуговування, ремонт і модернізацію встаткування для проведення випробувань на: - кліматичні фактори: кліматичні камери, термобарокамери, камери соляного туману й т.п.; - вібро- і ударну міцність: вібростенди, стенди транспортної тряски й т.п. Поставляємо багатоканальні вимірювальні системи шуму і вібрації Soundbook та тепловізори.

Констракшн Машинері, Україна

Є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної, дробильно - сортувальної, землерийної техніки, а також дизельних електростанцій на території України. CML офіційно представляє бренди провідних європейських виробників будівельної, дорожньої і кар'єрної техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія).

Красилівський агрегатний завод, ДП, Україна

Виготовлення авіаційної техніки спеціального призначення (балковий тримач БД3-УСК, авіаційний пусковий пристрій АПУ-470); котлів опалювальних газових 7-30, 55 и 90кВт; котлів на твердому паливі 10-30, 50, 100, 150 и 250кВт; електрокотлів 4-40кВт; конвекторів газових 2,3-5,2кВт; сонячних систем для нагріву води.

Крила України, Друкований Орган Міністерства Оборони України

Щотижневе періодичне видання, що розповідає про діяльність авіакосмічної галузі України.

Куртаж, Україна

Спеціалізується на виготовленні одягу та спорядження для цивільної авіації та служб швидкого реагування, професійного екстриму і туризму. Кожна категорія продукції характеризується підвищеними вимогами в галузі надійності, комфорту і функціональності.

Лінкстар, Україна

Розвиває проекти з розробки, виготовлення та сервісного обслуговування авіаційних тренажерів і імітаторів приладового обладнання для різних типів літаків і вертольотів, а також їх ремонту та модернізації.

ЛОРТА, Львівський державний завод, Україна

Державне підприємство "Львівський державний завод "ЛОРТА" - потужний виробник радіоелектронної апаратури з високим науково - технічним та виробничим потенціалом, яке спеціалізується на виробництві радіоелектронної апаратури бронетанкової тематики, радіоліній керування протитанковими радіокерованими ракетами та контрольно - повірочної апаратури для них, засобів радіолокаційної техніки та іншої радіоелектронної апаратури спеціального призначення, а також автоматичної 30 мм гармати.

Львівський державний авіаційно - ремонтний завод, ДП, Україна

Спеціалізація підприємства - капремонт та модернізація літаків типу МіГ-21, МіГ-23, МіГ-27, МіГ-29 всіх модифікацій. Пропонуємо консультації та навчання, виготовлення і постачання запчастин, нестандартного технологічного обладнання, засобів вимірювання та КПА.

МАРКЕТ-МАТС, Україна

Розробляє і виробляє комплексні тренажери літаків МіГ-29 і Л-39.

МОТОР СІЧ, АТ, Україна

Одне з провідних підприємств з розробки, виробництва, супроводу в експлуатації і ремонту авіаційних двигунів, автоматизованих газотурбінних електростанцій, газоперекачувальних агрегатів і газотурбінних приводів.

Мотор, Луцький ремонтний завод міністерства оборони України, ДП, Україна

Здійснює ремонт авіаційних двигунів АЛ-21Ф3 (до літаків Су-17, Су-22, Су-24), АЛ-31Ф (до літаків Су-27, Су-30), РД-33 (до літаків МіГ-29), газотурбінних двигунів - енерговузла ГТДЕ-117 (-1), внесених коробок агрегатів ВКА і всіх їх агрегатів.

Мігремонт, Запорізький державний авіаційний ремонтний завод Україна

Модернізація, середній (капітальний) ремонт і ремонт за технічним станом літаків Су-27, Су-25, Су-17 всіх модифікацій, їх агрегатів і систем, а також технічний супровід експлуатації літаків зазначених типів.

Миколаївський авіаремонтний завод, НАРП, ДП, Україна

Основні напрямки діяльності:
- повний цикл ремонту та ТО літаків Іл-76, Іл-76ТД, Іл-76МД, Іл-78;
- ремонт літаків Су-24М/МР, НАРП-1;
- середній ремонт з виконанням доробок за бюлетенями промисловості та продовження ресурсів і термінів служби двигунів Д-30КП (КП-2);
- капітальний ремонт допоміжних силових установок ТА-6А (А1, Б), ТА-6В, ТА-8В, ТГ-16М;
- капітальний і поточний ремонт обладнання літаків Іл-76, Іл-78, Су-24.

Мир автоматизации, журнал, Україна

Спеціалізоване видання.

МС АВІА-ГРЕЙД, НВФ, Україна

Розроблення, випробування, доробка літаків і вертольотів в частині бортового електро, радіо, навігаційного, прицільного обладнання (розміщення, виготовлення, доробка на літальному апараті). Розроблення, випробування, доробка наземного обладнання функціонально пов'язаного з обладнанням літальних апаратів. Виготовлення окремих вузлів, агрегатів, блоків, елементів для вище викладених робіт, в тому числі і програмних продуктів.

Музей Авіації, Україна

Був відкритий 2003 року на честь 100-річчя світової авіації. Сьогодні експозиція ДМА включає понад 80 літаків і гелікоптерів, колекції авіаційних озброєнь та авіадвигунів. У музеї представлені розробки практично всіх провідних авіаційних КБ колишнього СРСР, а також повномасштабні копії історичних літаків.

Новатор, ДП, Україна

Виробництво: Радіолокаційних прицільних комплексів Н019 і Н001, складових частин до них призначених для роботи в системі управління озброєнням літаків МіГ-29, СУ-27, СУ-30, СУ-30МК, бортової метеонавігаційної радіолокаційної станції "Буран", бортової системи попередження зіткнень повітряних суден СПС-2000, літакових відповідачів, апаратури ближньої навігації і посадки для всіх видів літаків і вертольотів, що випускаються в Україні та країнах СНД, контрольно - повірочної апаратури для їх контролю.

Національний авіаційний університет, Україна

Національний авіаційний університет є потужним авіаційним вищим навчальним закладом, знаним не лише в Україні, а й далеко за її межами. Тисячі його вчених та педагогів, сотні тисяч випускників зробили гідний внесок у розвиток вітчизняної та світової науки, техніки і промисловості, стали активними творцями науково - технічного прогресу.

Оборудование и инструмент для профессионалов, журнал, Україна

Спеціалізоване видання.

Одеський авіаційний завод, ДП, Україна

Пропонує всі види ремонту та модернізації літаків МіГ-21, МіГ-23, МіГ-27, L-39, Як-52. Ремонт авіадвигунів Р11, Р13, Р25, Р95Ш, АІ-25ТЛ, ГТДЕ-117, ВСУ "САПФІР-5", коробок літакових агрегатів КСА-2 (3). Модернізація АІ-25ТЛ в профіль АІ-25ТЛШ, Р95Ш - в Р95ШУ. Виготовлення м'яких паливних баків, шлангів високого та низького тиску, елементів скління авіатехніки.

Південне, Конструкторське бюро ім. М.К. Янгеля, ДП, Україна

Відома і визнана у світі науково - конструкторська організація по розробці ракетно - космічної техніки спільно зі своїми партнерами комплексно розробляє і здає "під ключ" складні наукомісткі проекти.

Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова, ПО, ДП, Україна

Зі світових науково - виробничих комплексів, що здійснюють серійне виробництво зразків сучасної ракетно - космічної техніки, космічні апарати, авіаційні агрегати, продукцію виробничо - технічного призначення.

Прогресстех-Україна, Україна

Пропонує:
- Для авіакосмічної галузі - комплекс консультаційних інжинірингових послуг в галузі аналізу міцності і проектування конструкцій, технологічної підтримки виробництва літальних апаратів, їх вузлів і агрегатів;
- Для авіатранспортної галузі - розробку повного пакету проектної документації для будівництва об'єктів аеропортової інфраструктури.

Промтехкомплект-Україна, Україна

Поставка комплектуючих виробів і матеріалів: з'єднувачі, дроти, термоусадка, реле, контактори, інструмент, а також устаткування для джгутова виробництва. Ми виконуємо роботи з комплексного проектування та оснащення виробництва. Будучи частиною холдингу "ПРОМИСЛОВІ ТЕХНОЛОГІЇ" - лідера ринку СНД у сфері розробки і виробництва бортової кабельної мережі.

ПРОМАВТОМАТИКА, Україна

Підприємство, динамічно розвивається з 1995 року, ми здійснюємо поставки електронних компонентів для потреб військово - промислової, авіакосмічної галузі та інших сфер машинобудування. "Промавтоматика" виготовляє і постачає на ринок широкий спектр електроджгутів (т.зв. кабельних збірок). Зокрема, сюди входять класичні і герметичні низькочастотні кабельні збірки, високочастотні кабелі, силові кабельні збірки, в т.ч. з використанням алюмінієвих кабелів, оптоволокна і т.д.

Промоборонекспорт, Україна

Державне зовнішньоторговельне та інвестиційне підприємство "Промоборонекспорт" є уповноваженим державою спецекспортером, який здійснює зовнішньоекономічну діяльність у сфері експорту та імпорту продукції й послуг військового та спеціального призначення. Основні види діяльності: експорт і імпорт продукції, послуг військового й спеціального призначення, у тому числі, озброєнь, боєприпасів, військової й спеціальної техніки, комплектуючих, вибухових речовин і інших товарів, які можуть використовуватися для створення й виробництва озброєння, військової та спеціальної техніки.

Радар, Київський завод, Україна

Основні напрямки діяльності:
- бортові МНРЛС "Буран-А" для літаків АН-148, БЕ-200, Іл-114, АН-140;
- метеонавігаційних РЛС "Буран 74Т" літер 03 для літаків АН-74ТК-200;
- метеонавігаційних РЛС МНРЛС-85 для літаків ТУ-204, ТУ-214, ТУ-334, Іл-114, Іл-96;
- бортові радіолокаційні станції "Гроза" для літаків цивільної авіації;
- прицільно-навігаційні станції ПНС-24М для літаків Су-24;
- прицільно-пошукові станції "Восьминіг" для вертольотів Ка-27 і Ка-28.

Радіонікс, Україна

Спеціалізоване підприємство з розробки, виробництва і модернізації військової техніки в сегменті радіолокаційних і оптико - електронних систем управління озброєнням, засобів навігації та зв'язку, комплексів активного захисту та радіоелектронної боротьби, а також інших радіоелектронних засобів в діапазоні частот до 40ГГц.

Ротор-Україна

Виконує підготовки до рівня приватного пілота (PPL) і комерційного пілота (CPL) з допусками IR, ME, FI на вертольотах R 44, E 480B і літаках DA 40, DA 42, підготовку інженерів, технічне обслуговування і льотну придатність ПС, а також офіційний ділер Rоbinson Helicopter Company, Enstrom Helicopter Corporation, Diamond Aircraft Industries.

Секрет-Сервіс, Україна

Виробник малих літальних апаратів.

Селтон, Україна

Український завод промислового фільтрувального обладнання та фільтроелементів. Виробництво фільтрів на авіаційну та військову спецтехніку для очищення гідравлічних та технічних рідин, масел, повітря. Фільтри групи ПММ. Виготовляємо аналоги фільтрів закордонного виробництва. Надаємо проектне рішення по розрахункам та використанню фільтроелементів.

Скаетон АВК, Україна

Здійснює серійне виробництво двомісного літака К-10 "СВІФТ".

Софтекс інвест, Україна

Виробник літальних апаратів.

Стелс-С, Україна

Поставки на ринок України вантажопідйомного обладнання.

Транслінк Україна, ТОВ

Агенція перекладів.

Транспорт, журнал, Україна

Інформаційно-аналітичний журнал з проблем транспортної галузі.

Український Авіаційний Портал, Україна

Перший зареєстрований галузевий портал України.

Український науково - дослідний інститут авіаційних технологій (УкрНДІАТ)

АТ УкрНДІАТ є єдиною в Україні науково - дослідною установою в галузі авіаційних технологій та авіаційного матеріалознавства. Сфера діяльності: розробка новітніх технологій в авіабудуванні, матеріалознавство, створення обладнання, механізованого інструменту, розробка програм розвитку авіаційної промисловості, НТД в сфері менеджменту якості та проектного менеджменту.

Укроборонпром, Державний концерн, Україна

Це уповноважений суб’єкт господарювання з управління держаними підприємствами ОПК України. Державний концерн "Укроборонпром" об’єднує 134 державних підприємств, які забезпечують:
- експорт-імпорт продукції та послуг військового та спеціального призначення;
- ремонт, технічне обслуговування та модернізацію озброєнь і військової техніки для іноземних споживачів;
- експорт сучасних технологій, проектної документації, науково - технічної продукції військового та спеціального призначення;
- проектування та будівництво спеціалізованих виробництв та об'єктів.

Укрпромвпровадження, НВП, Україна

Є лідером ринку України з виробництва і реалізації електроізоляційних матеріалів (лаки, компаунди, емалі, шаруваті пластики, лакоткани, слюдинітові стрічки, слюдопласт, міканіти), виробів зі скловолокна (склотканини конструкційні, електроізоляційні, фільтрувальні, стеклоленти, стеклобандажні стрічки, термостійкі матеріали на основі склотканини, кабельно - провідникової продукції (настановні, обмотувальні дроти).

ФЕД, Харківський машинобудівний завод, ДП, Україна

Є провідним в СНД підприємством з виробництва, ремонту та модернізації топливорегулюючої апаратури, електропривідних насосних станцій, гідронасосів, гідромоторів для авіаційної та наземної техніки. Авіаційні агрегати використовуються на двигунах різних серій і модифікацій, успішно працюють на літальних апаратах військового та цивільного призначення.

ФЕД, ПАТ, Україна

Спеціалізується на розробці, виробництві, ремонті та модернізації комбінованих, комплексних і електромеханічних приводів основної системи управління польотом, систем механізації крила, насосів і електроприводних насосних станцій, агрегатів паливної системи вертольотів, гідросистем і систем електропостачання літаків.

Фрегат завод, Україна

Виробництво гідравлічної апаратури, гідросистем керування та силових гідравлічних систем, лебідок, редукторів, та інших виробів машинобудування; високоточне ливарне виробництво, антикорозійні покриття включно методом гарячого цинкування, виробництво дощувальних машин, сільськогосподарської техніки, веж мобільного зв’язку, дорожніх огороджень та інших металоконструкцій.

Харківське агрегатне конструкторське бюро, ДП, Україна

Провідна організація України з розробки та виготовлення агрегатів для гідравлічних систем авіаційної та ракетної техніки, військово - транспортних машин і кораблів. Спеціалізується в області проектування, виробництва, випробувань гідравлічних агрегатів. Вироби конструкторського бюро застосовуються в авіаційних, космічних апаратах, в гірничодобувній, сільськогосподарської техніки, нафтової та суднобудівної промисловості.

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство

На сьогодні ХДАВП виробляє: транспортні Ан-74Т-200А, транспортно - конвертуємі Ан-74ТК-200, адміністративні Ан-74ТК-300Д, регіональні пасажирські Ан-140-100 та двомісні дуже легкі ХАЗ-30. ХДАВП здійснює супровід експлуатації вироблених літаків впродовж всього їх життєвого циклу.

Чугуївський авіаційний ремонтний завод (ЧАРЗ), ДП, Україна

Капітальний ремонт і модернізація літаків Л-39С, Л-39ZA, Л-39ZO; поставка літаків Л-39Д - демілітаризованих, доопрацьованих під вимоги цивільної авіації - сертифікат типу ТЛ0040; ремонт і модернізація літаків МіГ-23 всіх модифікацій, вузлів і агрегатів літаків МіГ-21, МіГ-27, МіГ-29.

ЮКОЙЛ, Україна

Реалізація авіаційних масел, мастил і спеціальних рідин.