Выставка ПРОМЫШЛЕННЫЙ ФОРУМ Киев МВЦ

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XIV МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМА

З 24 по 27 листопада 2015 року на території Міжнародного виставкового центру відбувся XIV Міжнародний промисловий форум.
У 2005 році Міжнародний промисловий форум увійшов до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Він щорічно підтверджує свій статус найбільшої виставкової події України машинобудівної та металообробної тематики.
Організатором форуму виступає ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Промисловий форум цього року зайняв площу 10 000 квадратних метрів, у спеціалізованих виставках взяли участь 298 компаній, що представили обладнання й технології з 28 країн світу. Захід відвідали 7 562 особи.

Традиційно ядром спеціалізованих виставок є експозиція «Металообробка». На своїх стендах новітні зразки обладнання та інструменту продемонстрували як вітчизняні, так і зарубіжні виробники.

На стенді АТ «МОТОР СІЧ» були представлені універсальні верстати Лубенського верстатобудівного заводу: круглошліфувальні та пласкошліфувальні високої точності, верстати для перешліфовки колінчастих валів, токарний напівавтомат з ЧПУ, верстат настільний вертикально - свердлильний. Дослідне конструкторське бюро АТ «МОТОР СІЧ» представило зразки програмно - поворотних столів власної розробки. Також на стенді компанії можна було ознайомитися з новітніми технологічними процесами, опанованими на підприємстві.

ТОВ «Араміс» — вітчизняний виробник технологічного обладнання для обробки матеріалів, продемонстрував на виставці новітню модель верстата для лазерного різання серії AFL-3000 з посиленою механікою портального механізму, що дає можливість максимально реалізувати потенціал потужних лазерів.

Не призупинялася робота на стенді ТОВ «ВТФ Авантіс», де був представлений токарний автомат з ЧПУ моделі 1240Ф4-6А. Щорічний учасник виставки Сумський завод «Енергомаш» привіз для демонстрації стрічковопильні верстати моделей СЛП-8535 та СЛП-8550. Особливістю експозиції ДП «Абпланалп Україна» була оновлена лінійка продукції компанії Yawei-EPT: листозгин PBH-110/3100-6C та гільйотинні ножиці HGSK-6-3050. Вперше в Україні компанія «Сфера - Техно» презентувала панелезгин TruBend Center 5030 ТМ TRUMPF, який привернув підвищену увагу відвідувачів.

На стенді компанії KNUTH Werkzeugmaschinen GmbH був представлений токарний обробний центр STAHLWERK ORION 6TLM, особливістю якого є сучасна нахилена, міцна та вібростійка станина з високою якістю обробки, револьверною голівкою від сервоприводу та приводними інструментами, системою вимірювання інструментів HPRA Renishaw, ЧПУ FANUC.

Прикрасою експозиції ТОВ «Технічний центр ВаріУс» став високоточний токарний обробний центр DOOSAN LYNX 220Y. Компанія «Зенітек - Україна» на правах ексклюзивного дистриб’ютора листозгинального обладнання відомого турецького виробника «MVD Inan» представила новітню модель згинального преса з ЧПУ MVD iBend B135-3100, що викликав небувалий інтерес серед відвідувачів виставки. Традиційно привабливим був стенд ТОВ «Машінтех», де цього року демонструвалися чотири одиниці електроерозійного обладнання: AVIA VMC 650, Comec, Mitsubishi MV 1200 R та Sunnen SV10.

Постійні експоненти ТОВ «Імперія Металів», ТОВ «СП «Стан - Комплект», ТОВ «НВГ «Станкопромімпорт», ТОВ «Тулпресс - Техно», ТОВ «Южстанкомаш» та інші підтримують традицію щорічної презентації нових розробок, як власних, так і своїх зарубіжних партнерів на Промисловому форумі.

У розділі інструменту свої зразки продемонстрували практично всі світові бренди, такі як GUEHRING (Німеччина), SANDVIK COROMANT (Швеція), TaeguTec (Південна Корея), Walter (Німеччина), Vargus (Ізраїль), ZCC Cutting Tools (Німеччина), а також вітчизняні виробники інструменту ПНВП «Мікротех» (м. Харків), ПАТ «Полтавський алмазний інструмент», ПП «Інструмент - Сервіс» (м. Вінниця), ПП «Компанія МІОС» (Львівська область) та багато інших.

Промислові компанії Чеської Республіки, Республіки Словенія та Туреччини були представлені колективними експозиціями.

Яскравою сторінкою Промислового форуму була найбільша за всі роки його існування експозиція промислових роботів. Занурення у свій «жовтий світ» на одному з центральних стендів виставки проводили фахівці компанії «Фанук Україна». Відвідувачі мали чудову можливість ознайомитися з інноваційними рішеннями, представленими одночасно на двох виставкових стендах ТОВ «Фроніус Україна». Основною його новинкою, урочисто презентованою на виставці, стала зварювальна платформа TPS/i Robotics – інноваційна система для вирішення різноманітних зварювальних задач, яка повністю реалізує Інтелектуальну Революцію і встановлює нові стандарти взаємодії між людиною та машиною. Роботи ТМ Panasonic на стенді ТОВ «КБ Роботікс Інженерія», TM MOTOMAN на стенді компанії ТОВ «Тріада ЛТД Ко», ТМ KUKA на стенді компанії ТОВ «Центроспав - Україна» користувалися жвавим інтересом з боку гостей виставки.

Зварювальні роботи у реальному часі проводилися на стендах ТОВ «Фроніус Україна», ТОВ «Самміт», ТОВ «Центроспав - Україна», ПП «Ідель» та інших учасників. Самобутніми та насиченими були стенди ТОВ «Зварювання» (представника TM ESAB), ТОВ ПІІ «Бінцель Україна ГмбХ» та Jackle Schweiss- und Schneidtechnik GmbH.

Постійний потік відвідувачів був на стендах вітчизняних виробників ТОВ «Завод автогенного обладнання «Донмет» (який цього року відзначив своє 25-річчя), ТДВ «Зонт», ТОВ «Вітаполіс», НВП «Техмаш», ТОВ «Суми - Електрод».

З 23 по 27 листопада 2015 р. у Києві пройшов XI-й Конкурс зварювальників України «Золотий кубок Бенардоса - 2015». Церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася в урочистій атмосфері на стендах учасників виставки «УкрЗварювання» в рамках Міжнародного промислового форуму, які виступили спонсорами конкурсу: ТОВ «Самміт», ТОВ ПІІ «Бінцель Україна ГмбХ» та ПП «Ідель». На думку учасників спеціалізованої виставки «УкрЗварювання», вона остаточно зарекомендувала себе як головний виставковий майданчик для фахівців із технологій зварювання, різання та наплавки в Україні.

Аналізуючи дані, отримані з реєстраційних анкет, організатори виявили, що з кожним роком зростає кількість відвідувачів, котрі цікавляться спеціалізованими виставками «Гідравліка. Пневматика» та «Підшипники». Можна припустити, що даний інтерес викликаний щорічною стабільною присутністю на виставці постійних учасників: ПП ТД «Галпідшипник», ТОВ «Геннліх Україна», Представництво Гетрібебау Норд Гезелльшафт мбХ, ТОВ ТД «Ирбис», ТОВ «ІТО - Продакшн», ТОВ «Камоцці», ТОВ «Пауер Белт», ТОВ «Сєв - Євродрайв», ДП з 100% ІІ «Сіменс Україна», ДП «Фесто», ТОВ «Харківська зовнішньоторгівельна фірма «Моторімпекс» та численних інших компаній.

Активними учасниками Міжнародного промислового форуму зажди виступають підприємства, що реалізують такі затребувані у машинобудуванні продукти, як промислова хімія, мастила та охолоджуючі рідини. Це швейцарська ТМ Blaser, ТОВ «Євромастила» (ТМ Kluber Lubrication, Petrofer, Perma-tec), Торговий дім «Промислові Мастила І.Л.С.» (ТМ Castrol, BP, Promol), ТОВ «Фукс Мастила Україна» (TM FUCHS) та інші. Компанія «Інвент Груп» представила на своєму стенді продукцію ТМ Shell, антифризи під власною торговою маркою SKY, технологічні рідини виробництва компанії Houghton, а також металообробний інструмент ТМ Gühring і Maier.

Втішно спостерігати, що спеціалізована виставка «Підйомно - транспортне, складське обладнання» зберегла такі ж обсяги, як і в попередні роки, а її постійні учасники розглядають участь у виставці як інвестицію в майбутнє свого бізнесу. Одночасно з європейськими торговими марками «Складова Техніка», «PodemCrane» (Болгарія), Blickle, RUD, Spanset (Німеччина), Pewag Austria, Pewag Schneeketten, KWB, H.F.S. (Австрія) та іншими, на виставці представили свою продукцію й українські підприємства - виробники: ТОВ «Харківський завод підйомно - транспортного обладнання», НВПМП «Промтехконструкція» (м. Краматорськ), ТОВ «Підприємство Токопідводу та Електроприводу» (м. Харків), ТОВ «Завод «Кранкомплект» (м. Запоріжжя), ТОВ «Київський завод ПТО» та інші.

Учасники спеціалізованих виставок «УкрПромАвтоматизація» та «Зразки, стандарти, еталони, прилади» традиційно представили на своїх стендах увесь спектр обладнання та програмного забезпечення, необхідних для виробництва будь-якої галузі: вагове обладнання (Українсько - американське ТОВ фірма «Кода», ПП «Міка»), лабораторне обладнання та меблі (ТОВ «Макролаб ЛТД», ТОВ «Хімлаборреактив»), контрольно - вимірювальні прилади (TM NOVOTEST, ТОВ «Віка - Прилад», ТОВ «Інтрон - Сет Лтд», ТОВ «Мікрол» та інші), засоби автоматизації проектування, інженерних розрахунків, підготовки виробництва та управління життєвим циклом виробів CAD/CAM/CAE/PDM/PLM (ТОВ фірма «Технополіс», ПП НВФ «Регмік»), засоби автоматизації, частотні перетворювачі, датчики рівня, системи диспетчеризації для обладнання (ТОВ «Праслін Плюс», ТОВ «Рефіт»). Компанія «Хімлаборреактив» представила контрольно - вимірювальні прилади провідних світових виробників Trotec, Optris та Kobold, макроскоп Leica DVM 6, мікротвердомір Q30 австрійської компанії Qness та інше високоточне обладнання. Компанія «НВФ «Діагностичні прилади» проводила під час форуму семінар, присвячений питанням неруйнівного контролю, а на стенді компаній «Аскон - КР» і «ДСМ - Трейд» проходила презентація новітніх технологій для друку, сканування та переведення креслень в електронний вигляд.

Спеціалізована виставка «Безпека виробництва» щороку збирає вітчизняних виробників спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального та колективного захисту, таких як Вишнівська взуттєва фабрика, ТОВ «Крок Прома», ТОВ «Укртекстиль» (TM OZON) та інших, а також представників навчальних центрів.

У 2015 році Державна служба України з питань праці проводила свою колегію під час Міжнародного промислового форуму, що, безперечно, свідчить про велике значення виставки для підвищення ефективності заходів, які проводяться на державному рівні для забезпечення безпеки праці на виробництвах.

Підводячи підсумки XIV Міжнародного промислового форуму - 2015, можна відзначити наступні цифри:

УЧАСНИКИ

1. Географія учасників

 

кількість

відсоток

Експоненти з України

268

89,9

Експоненти з країн близького та далекого зарубіжжя

30

10,1

ВСЬОГО

298

100

2. Структура експонентів
(виробники, дилери/постачальники продукції на українському ринку)

Виробники

60,12%

Дилери/постачальники

39,88%

Міжнародний промисловий форум 2015 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2015 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2015 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2015 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2015 Київ МВЦ

Організатори ХIV Міжнародного промислового форуму висловлюють вдячність усім експонентам за активну участь у спеціалізованих виставках, засобам масової інформації за об’єктивне та яскраве висвітлення заходу.
Сподіваємося на нові зустрічі у 2016 році!