Промышленные выставки, технические выставки, отраслевые выставки Киев МВЦ

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва підприємства

Країна

Номенклатура

Saturn® Data International

Україна
м. Київ

Є одним з провідних системних ІT інтеграторів України. Напрямки діяльності:
- АСУТП АСУЕ;
- Інформаційні системи та мережі;
- Системи промислового зв'язку;
- Захисні транспортні кейси, ноутбуки, монітори.

АРТЕЗІЯ, ПП

Україна
м. Київ

Обладнання для пароконденсатних систем, комплексні рішення енергозбереження у сфері пароконденсатного господарства (ПКГ), енергоаудит ПКГ; промислова запірно - регулююча арматура з електро- та пневмоприводами, регулятори прямої дії (редукційні клапани та регулятори температури), конденсатовідвідники, теплообмінники, сепаратори, відділювачи пари вторинного скіпання та інше.

Бурова техніка, НТП, ТОВ

Україна
м. Київ

Одна з провідних українських сервісних компаній, яка виконує роботи під час споруджування та капітального ремонту нафтових і газових свердловин на родовищах України.

Валідус, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Є ексклюзивним дистриб’ютором таких виробників та ТМ як: STANLEY Hydraulic Tools, DOA, Hydra-Tech Pumps, Ravetti, Stanley LaBounty, Nova Siria, ResQtec, BJM Pumps, MOSA, STOSOWANIE MASZYN, FAB-COB, що виробляють: гідравлічний інструмент, насоси, пневматичні заглушки для трубопроводів і резино - технічні вироби, аварійно - рятувальне обладнання та інше. На виставці компанія представлятиме новинку - унікальні за характеристиками та функціоналом портативні зварювальні генератори NEW MAGIC WELD та MAGIC WELD 200 ТМ "MOSA" (Італія).

ВАТРА, ОСП Корпорація, ТОВ

Україна
м. Тернопіль

Виробництво промислової енергоекономної світлотехніки.

ВМ Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник компаній - виробників електротехнічного обладнання для будівельної, нафтопереробної, енергетичної, гірничої, судобудівельної та інших галузей: Weidmuller GmbH, Conductix Wampfler GmbH, Bernstein AG, FrigorTec GmbH, Delcon Ltd​, AUER Signal GmbH, Novkabel AD в Україні.

ВТ Вереш-Україна, ПП

Україна
м. Київ

Автоматизація запірно-регулюючої арматури промислових трубопровідних систем.

Геосинтез інженірінг, ТОВ

Україна
м. Полтава

Розробка, впровадження, авторське супроводження бурових розчинів та спеціальних промивальних рідин для закінчування свердловин. Єдине підприємство в Україні, що розробляє та використовує в практичній роботі власні рецептури.

Джерман Тулз Інспекшен, ТОВ

Україна
м. Полтава

Надання послуг з неруйнівного контролю із застосуванням обладнання виключно західних світових виробників.

ДЕТ-ЮА, ТОВ

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Виробник та імпортер товарів для видобувної промисловості: рукава напірні, рукава високого тиску, буровий інструмент та обладнання.

ЕКСИМКАРГОТРЕЙД, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставка хіміко - лабораторного посуду, виробів медичного призначення та контрольно - вимірювальних приладів для нафтохімічної промисловості та АЗС.

Еко-Флекс, ТОВ

Україна
м. Харків

Український виробник нержавіючих шлангів і промислових металорукавів.

Завод крупних електричних машин, ТОВ

Україна
м. Нова-Каховка
Херсонська обл.

Підприємство є одним з найбільших виробників великих синхронних і асинхронних електродвигунів потужністю до 4000 кВт, вибухозахищених електродвигунів для апаратів повітряного охолодження газів на магістральних газопроводах, електродвигунів постійного струму різних серій і виконань для підприємств ПЕК.

Завод обтяжувачів, ПАТ

Україна
м. Костянтинівка
Донецька обл.

Виробництво сипучих, тонкомолотих матеріалів, які застосовуються у різних галузях промисловості, в т.ч. в ливарному виробництві - для виробництва формувальних, стрижневих сумішей і протипригарних покриттів; в нафтогазовій галузі - для буріння і цементування нафтових і газових свердловин.

ЗІНТЕК, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Україна
м. Київ

Київське відділення компанії "НВЦ Теплоантикорзахист", яка працює в сфері теплоізоляції й захисту від корозії.

Індастріал-Сервіс, ТОВ

Україна
м. Харків

Поставка вантажопідйомного обладнання, пневматичного, шліфувального, гідравлічного обладнання, дизельних генераторів, інструменту для енергетики, хімічної та нафтопереробної промисловості, металургії, добувної промисловості та інших галузей.

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Україна
м. Київ

Цифрова лазерна інтерферометрія в нановимірюваннях і геофізичних дослідженнях.

Інститут газу НАН України

Україна
м. Київ

Розробка наукових засад підвищення ефективності використання природного газу як основи для створення нових енерго- та ресурсозберігаючих технологій; дослідження у галузі прикладної теорії горіння, термодинаміки, міжфазного тепло- і масообміну та розробка на цій основі нових теплотехнологічних процесів і обладнання; дослідження і розробки з охорони довкілля.

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

Україна
м. Львів

Основними напрямами наукової діяльності інституту є:
- теорія нафтогазоутворення, вивчення закономірностей формування і розміщення покладів нафти, газу та метано - вугільних родовищ;
- розробка наукових засад енергоефективних геотехнологій переробки некондиційних покладів горючих копалин;
- геологія та геоекологія Карпатського регіону.

Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування, ПАТ

Україна
м. Київ

Машинобудівна компанія, що спеціалізується на розробках і виробництві арматури і пневмогідроагрегатів для об'єктів, хімічної промисловості, нафтогазового комплексу, атомної і теплової енергетики авіакосмічній галузі та інших.

Конотопський арматурний завод, ПАТ

Україна
м. Конотоп
Сумська обл.

Виготовляє сталеву трубопровідну арматуру високого тиску.

Контакт, ТОВ

Україна
м. Дружківка
Донецька обл.

Єдине в Україні підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві запірно - регулюючого обладнання для газової промисловості.

ЛАПП Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Входить до складу всесвітньої групи Lapp Group, представляє в Україні кабельно - провідникову продукцію для всіх галузей промисловості.

Насосенергомаш, Сумський завод, АТ

Україна
м. Суми

Один з найбільших виробників насосного обладнання в СНД (для теплової та атомної енергетики, для нафтогазової промисловості та ін.).

Насосы&Оборудование, Журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Науканафтогаз,
Науково-дослідний інститут нафтогазової промисловості, ДП НАК Нафтогаз України

Україна
м. Вишневе
Київська обл.

Провідна науково-дослідна установа нафтогазового комплексу України, що здійснює науковий і проектний супровід пошуку покладів вуглеводнів, розвідки та розробки нафтових і газових родовищ, зберігання газу та нафти, стандартизації.

Новокаховський електромеханічний завод, НВП

Україна
м. Нова-Каховка
Херсонська обл.

Спеціалізується на розробці та виготовленні електродвигунів загальнопромислового та вибухобезпечного для хімічної, газової, нафтопереробної та вугільної промисловості.

Нефтерынок, Журнал

Україна
м. Київ

Журнал для професіоналів.

Ньюфолк, ТОВ

Україна
м. Київ

Нафтогазовий консультаційний центр.

ОПЕКС Енергосистеми, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво і поставки сучасного теплоенергетичного та насосного обладнання.

Оріон, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Стаціонарні та переносні аналізатори - сигналізатори газів ДОЗОР-С, течешукачі для внутрішніх і зовнішніх газопроводів, комплекси телеметрії ГРП, МГД-резонатори промислові й побутові – пристрої енергозбереження.

Орма-Олімп, СУРП, ТОВ

Україна
м. Світловодська
Кіровоградська обл.

Підвищення ефективності і надійної роботи газотурбінних агрегатів, компресорних станцій, проведення капітальних ремонтів та виготовлення запасних частин для газоперекачувальних агрегатів. Виробництво, монтаж, ремонт установок для хімічної промисловості, газових та парових турбін, устаткування водопідготовки, котлоагрегатів, теплообмінного та іншого газового і енергетичного обладнання.

Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка

Україна
м. Полтава

Проведення досліджень у нафтогазовій галузі.

Польсько-Українська Господарча Палата

Польща

Працює для розвитку польсько - українських економічних і культурних відносин. Головним завданням Палати є сприяння та підтримка підприємницької діяльності її членів, а також презентування українських інвесторів у Польщі і польських інвесторів в Україні.

Радміртех, СП

Україна
м. Харків

Підприємство здійснює:
– розроблення, виробництво, продаж, повірку, сервісне обслуговування коректорів ВЕГА, комплексів вимірювальних КВ, промислових і побутових лічильників газу, встаткування для повірки, калібрування та перевірки технічного стану лічильників і вузлів обліку газу;
– розроблення та введення в експлуатацію апаратно - програмних комплексів обліку природного газу побутових і промислових споживачів газу;
– диспетчеризацію об'єктів газо- і теплопостачання різних рівнів - від підприємства до міста.

Сєвєродонецький завод хімічного нестандартизованого обладнання, ТОВ

Україна
м. Сєвєродонецьк
Луганська обл.

Виробництво складного технологічного обладнання для різних галузей промисловості, в т.ч. нафтогазової.

СП УкрПромПоставка, ТОВ

Україна
м. Харків

Група компаній, яка займається комплексним постачанням засобів вимірювальної техніки та автоматики. Є дилером таких виробників, як: HONEYWELL (США), УАМ (Україна), РОСС (Україна), SIKA (Німеччина), Теплоконтроль (РФ), СКБ приборы и системы (РФ), Чебоксариэлектропривод.

Сумське НВО, ПАТ

Україна
м. Суми

Розробка і виготовлення газоперекачувальних агрегатів і арматури для магістральних газопроводів; повнокомплектних компресорних станцій; установок переробки газу і нафти; насосів; центрифуг; компресорів та пересувних компресорних станцій; комплектних технологічних ліній і апаратури для хімічної і нафтохімічної промисловості.

Теплоантикорзахист, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Сєвєродонецьк
Луганська обл.

Інноваційні рішення для протекторного захисту металу від корозії із застосуванням європейського обладнання і компонентів, а також спільні розробки США і України у виготовленні теплоізоляційних матеріалів (торгові марки: ZINTEC, ALLISOL, SYNTAL, Химгранд-ЦПС).

Техприлад, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер та офіційний представник в Україні ряду провідних європейських виробників промислових клапанів для нафтогазової, видобувної, хімічної промисловості тощо: ARI-Armaturen, Zwick Armaturen, Valvosider, Flowrox, A+R Armaturen та ін.

УАМ, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Виготовлення манометрів, вакуумметрів, мановакуумметрів в Україні, які застосовуються в металургії, хімічній нафтогазовій промисловості, ЖКГ, та інших галузях.

УКРНАФТАГАЗСЕРВІС, ТОВ

Україна
м. Полтава

Сервісна компанія, що надає обладнання для виконання робіт під час спорудження та капітального ремонту нафтових і газових свердловин на родовищах України.

ФИДМАШ, СЗАО

Білорусь

Розробка і виробництво унікального нафтогазового обладнання, в т.ч. колтюбингового, комплексів ГРП, азотного, цементувальних і супутнього устаткування для підвищення нафтовіддачі і направленого буріння.

Харківський завод транспортного устаткування, ПрАТ

Україна
м. Харків

Виробництво обладнання для нафтогазової промисловості.

ХЕМЗ-ІРЕС, ТОВ

Україна
м. Харків

Співпрацює з нафтовидобувними компаніями в Україні, Росії, Азербайджані. Комплекти заглибного обладнання, крім видобутку нафти, можуть використовуватися для видобутку води з артезіанських свердловин глибиною до 4000 м. Підприємство здійснює повний технологічно замкнутий цикл від досліджень і розробок до постачання готової продукції.

Цеппелін Україна ТОВ, ТОВ з ІІ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar®. Представляє техніку Cat®, що використовується в нафтогазовій, гірничодобувній промисловості, в будівництві, а також широкий асортимент дизельних та газових двигунів, систем і генераторів Cat® та MAK™.