Промышленные выставки, технические выставки, отраслевые выставки Киев МВЦ

Cпеціалізована виставка «Електротехніка сучасного будинку»

Cпеціалізована виставка
Електротехніка сучасного будинку

24 -26 вересня 2013

(міні-електростанції, генератори, стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення для котеджів та побутової техніки, електрофурнітура, кабелі, проводи, світлотехнічна продукція та багато іншого)

"Електротехніка сучасного будинку" - це перший виставковий проект в Україні, тематика якого орієнтована на споживчий ринок. Стрімкий розвиток і використання інтелектуальних технологій, інформаційних і мережевих комунікацій у побуті, прогресуючі потреби населення у організації комфортного життя, розмаїття побутової техніки вимагають надійного і якісного енергозабезпечення сучасного будинку. При цьому збільшення споживання та тенденції зростання цін на електроенергію вимагають використання нових маловитратних, енергоефективних видів продукції.

Сьогодні у світі існує і нестримно розвивається безліч технологій, робиться величезна кількість енерго- і електроустаткування здатних наповнити ринок конкурентноздатною продукцією для населення України.

Виставка-ярмарок "Електротехніка сучасного будинку" проходитиме одночасно з XI Міжнародною виставкою "Енергетика у промисловості - 2013". Для багатьох підприємств-виробників і постачальників енергетичного устаткування та електротехнічної продукції, працюючих у сегменті виробничих і споживчих ринків, виставкові заходи представляють ефективний бізнес - майданчик для роботи з широкою аудиторією потенційних клієнтів, представниками практично усіх галузей народного господарства та кінцевим споживачем.

У сучасних економічних умовах для учасників виставки використання єдиного виставкового майданчика створює унікальну можливість для вивчення тенденцій на ринках збуту, визначення стратегії розвитку підприємств на найближчу перспективу.

Організатор:
ООО "Міжнародний виставковий центр"

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
т/ф (+38 044) 201-11-57, 201-11-67, 201-11-78, 206-87-96, 206-87-97
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічний партнер:

Партнер: