Выставка AQUA UKRAINE Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XVIІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «AQUA UKRAINE ‑ 2019»

5‑7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася XVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE‑2019», яка щорічно проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Організатор:
- ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
За підтримки:
- Міністерства розвитку громад та територій України
- Державного агентства водних ресурсів України
- Асоціації міст України
- Асоціації «Питна вода України»

В урочистій церемонії відкриття 5 листопада взяли участь почесні гості:
- Бабак Альона Валеріївна – Міністр розвитку громад та територій України
- Живицький Дмитро Олексійович – Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України
- Хорєв Михайло Юрійович – Виконувач обов'язків Голови Державного агентства водних ресурсів України
- Слобожан Олександр Володимирович – Виконавчий директор Асоціації міст України
- Ткаченко Іван Анатолійович – Заступник Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
інші почесні гості.

Після привітальних промов і завершення офіційної церемонії почесні гості оглянули експозицію, ознайомилися з новітніми зразками обладнання, сучасними системами та технологіями для водопідготовки, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, житлово‑комунального господарства, будівельної сфери та проектами з енергозбереження.

Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE» протягом 17‑ти років залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових технологій водопостачання і водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження. Цього року вона вкотрепродемонструвала високий рівень і підтвердила свій авторитетний статус, про що свідчить зростання кількості іноземних компаній‑учасниць та розширення географії: 61 підприємство з 8 країн світу (Великобританія, Китай, Німеччина, Польща, Туреччина, Угорщина, Україна, Чеська Республіка) презентували як власні найкращі технології, розробки і продукцію, так і продукцію виробництва Австрії, Італії, США, Франції, Швейцарії, Японії та багатьох інших країн.
Перелік учасників

Ділова програма традиційно пройшла у форматі науково‑практичних конференцій, семінарів, круглих столів та інших тематичних сесій, які охопили весь спектр актуальних для галузі тем, завдань і пріоритетів.

У перший день роботи виставки особливу увагу відвідувачів викликали Національні Діалоги з водної політики України: «Гармонізації стратегічного бачення розвитку водного сектора України», «Стан реформи управління водними ресурсами в Україні» (Міністерство енергетики та захисту довкілля України, Державне агентство водних ресурсів України, проект ЄС «Водна ініціатива плюс»), під час яких Президент Асоціації «Укрводоканалекологія», генеральний директор Київводоканалу Дмитро Новицький озвучив бачення щодо гармонізації стратегії реформування водопровідно‑каналізаційного господарства та національної стратегії управління водними ресурсами України.

Також професійну зацікавленість викликала Експертна дискусія: «NEW WATER MANAGEMENT» (Державне агентство водних ресурсів України). На заході фахівці галузі багато уваги приділили обговоренню шляхів вирішення проблеми підвищення ефективності, надійності функціонування систем водопостачання та водовідведення, обговорили найбільш дискусійні питання діючого законодавства.

В рамках центрального заходу ділової програми ‑ Конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства», незмінним організатором якого є Міністерство розвитку громад та територій України, була проведена міжнародна конференція «Комплексне вирішення проблем питного водозабезпечення, очистки стічних вод та утилізації осадів» та інші науково‑практичні конференції, круглі столи, присвячені нагальним і проблемним питанням у водному секторі та пошуку перспективних рішень.
Ділова програма докладніше

Поєднання насиченої ділової програми та консолідація Міжнародних спеціалізованих виставок взаємодоповнюючих тематик («КомунТех», «ДорТехЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства» та «Агрофорум») надали можливості фахівцям прийняти участь в секційних засіданнях Конгресу, ознайомитись з широким спектром сучасної продукції, обладнанням, новітніми інженерними технологіями, а підприємствам ‑ презентувати свої досягнення широкій цільовій аудиторії та відкрити нові ділові можливості й перспективи розвитку.

Загалом площа виставкового проекту перевищила 17 000 кв.м, зібравши під дахом Міжнародного виставкового центру 327 підприємства‑учасника з 15 країн світу.

Спільно з комплексом даних галузевих виставок у 1‑му павільйоні пройшли Міжнародні спеціалізовані виставки «Енергетика в промисловості», «Mining Industry Expo», «НафтоГазЕкспо» та «Electro Install». Це дозволило ще більшому колу відвідувачів ознайомитисяз вітчизняними та світовими новинками суміжних галузей, збільшити обсяг інформації про стан ринку, вивчити конкурентів, знайти нових партнерів, обмінятися досвідом, провести зустрічі, взяти участь у заходах ділової програми та зібрати корисні контакти.

XVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE‑2019»XVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE‑2019»XVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE‑2019»XVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE‑2019»XVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE‑2019»XVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE‑2019»