Выставка ОРУЖИЕ И БЕЗОПАСНОСТЬ 2014 Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ
станом на 22.08.2019

Назва

Країна, місто

Номенклатура

Abloy Oy, Ltd., представництво в Україні

Фінляндія

Один із провідних виробників замків, систем замикання, дверної фурнітури і світовий лідер у галузі розробки технологій електромеханічного замикання.

Rohde & Schwarz Österreich GesmbH, представництво в Україні

Австрія

Міжнародна електротехнічна група компаній, що спеціалізується в області електронного випробувального устаткування, мовлення і засобів масової інформації, кібербезпеки, радіомоніторингу та радіолокації і радіозв'язку.

Verint Systems, Inc.

Ізраїль 

Програмне забезпечення компанії надає правоохоронним органам можливість контролювати та аналізувати голос, відео та дані для «великої кількості цілей» на всіх типах великих, складних комп'ютерних мереж, щоб збирати та документувати докази причетності тих чи інших осіб.

DATAS TECHNOLOGY, ТОВ

Україна
м. Київ

Міжнародна компанія, що спеціалізується в області надання комплексних ІТ‑послуг, розробки програмного забезпечення та впроваджень рішень по кібербезпеці (EPP, ICS&SCADA).

ICM Group, ТОВ

Україна
м. Київ

Впровадження інтегрованих рішень у сфері забезпечення безпеки об'єктів критичної інфраструктури та захисту інформації. Реалізація системних проектів, пов'язаних з розробленням, виготовленням та постачанням спеціальних технічних засобів.

IQ Trading, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія‑дистриб'ютор устаткування та програмного забезпечення для IP відеоспостереження; СКД; ЦОД; Монтажне обладнання; Кабелі, СКС ‑ компоненти.

PATRUL, ПП

Україна
м. Львів

Продаж та гарантійне обслуговування відеореєстраторів для охоронних компаній та структур.

VD MAIS, НВФ, ПП

Україна
м. Київ

Дистриб'юція електронних компонентів, вимірювальної техніки, електромеханічних виробів, виробництво друкованих плат, контрактне виробництво електроніки.

АЙ СІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Сигналізація нового покоління I‑SEE‑ це український продукт, що забезпечує миттєве інформування автовласника про дії, що спрямовані на пошкодження авто, спроби його крадіжки, а також надає дані онлайн‑трекінгу в разі викрадення.

Ай Ті Гранд, ТОВ

Україна
м.Полтава

Розробка, продаж і впровадження: системи відеоспостереження, охоронні системи, системи контролю і автоматизації.

Аладдін Сек'юріті Солюшенс (Locker's), ТОВ

Україна
м. Київ

Продукція компанії спрямована на захист інформації, що передається бездротовим шляхом. Виробництво екрануючих чохлів для смартфонів, кредитних карток, безконтактних автомобільних ключів, RFID міток, NFR чипів, тощо.

Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України, ГО

Україна
м. Київ

Створення, структурування та розвиток ринку корпоративної безпеки України, включаючи його законодавче забезпечення, із застосуванням кращих практик корпоративної безпеки та корпоративного управління.

Бастіон‑Київ, Компанія, ТОВ

Україна
м. Київ

Рішення та обладнання для інтегрованих систем безпеки.

Віатек, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставка обладнання для відеоспостереження і контролю доступу. Є офіційним дистриб'ютором продукції відомих брендів Dahua і Hikvision в Україні; також представляємо продукцію UTEPO, Scene Electronics, Western Digital, Twist і ін.

Гіперіон Протекшн Сервісез, ТОВ

Україна
м. Київ

Надає широкий спектр послуг із забезпечення безпеки та управління ризиками в будь‑якому середовищі. Офіційний дистриб'ютор рішень «Умбра Україна».

Датагруп, ПрАТ

Україна
м. Київ

Передача даних, міжнародний транзит трафіку, супутниковий зв'язок.

Діджітал енд аналог сістемс, ТОВ

Україна
м. Київ

Обладнання та послуги по виявленню каналів витоку інформації; протидія витоку інформації; металодетектори для служб безпеки та ін.

Домофонні системи

Україна
м. Київ

Системи відеоспостереження, охоронна сигналізація і системи контролю доступу. Є ексклюзивним дистриб'ютором обладнання Slinex, BAS‑IP і Інтерком в Україні.

Е С У, ТОВ

Україна
м. Київ

Комплексні рішення у сфері безпеки. Системи забезпечення охорони та безпеки периметру, державного кордону, об'єктів критичної інфраструктури.

Інжен, ПКФ, ТОВ

Україна
Чернігівська обл.
м. Ніжин

Пріоритетний напрямок діяльності фірми розробка і виробництво пристроїв, приладів і наборів для огляду місця події експертами‑криміналістами правоохоронних органів, служб безпеки, судмедекспертами.

Інфозахист, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка і виробництво військових та цивільних систем радіомоніторингу та пеленгації, радарів. Розробка і виробництво унікальних засобів технічного захисту інформації і програмного забезпечення.

Інфоком, СП, ТОВ

Україна
м. Київ

Національна телекомунікаційна мережа УкрПак.

Лінія автоматики, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Боярка

Відеоспостереження, контроль доступу, автоматизація, розумннй будинок, автоматичні двері/ворота, захист товарів в рітейлі, системи пневмотранспортування, структуровані кабельні мережі.

Пліт, ТзОВ, ВКФ

Україна
м. Львів

Виготовлення та монтаж периметрових систем огорож, ковані вироби та елементи, металеві сітки.

Праймтехплюс, ТОВ

Україна
м. Харків

Розробник багатоканальних цифрових реєстраторів аудіоінформації «AMUR»; Системи об'єктивного контролю на об'єктах РТО AMUR‑SOCOR, ЦИФРА‑Р; Системи багатоканального оповіщення «ATRIS».

Професійне Об'єднання Особистих Охоронців, Громадська Організація

Україна
м. Київ

Надання консультативної та практичної допомоги членам Організації у правовому захисті від посягань на їх законні права та інтереси; захист професійних та інших інтересів членів Організації; сприяння вдосконаленню нормативно-правової бази у сфері надання послуг з особистої безпеки, а також якісної підготовки професійних особистих охоронців та кваліфікованого профільного інструкторського і викладацького складу; вдосконалення законодавства України в сфері охоронної діяльності та особистої безпеки.

Рода‑Комп'ютер, ТОВ

Україна
м. Київ

Захищене ІТ обладнання для екстремальних умов експлуатації. Основні торгівельні марки: Roda і Terra (Німеччина).

Сайберіо, ТОВ

Україна
м. Київ

Діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем. Діяльність у сфері кібербезпеки.

Сигнал‑Авто, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник додаткового спеціального обладнання для автотранспорту. Ексклюзивний представник в Україні провідних світових компаній з виробництва світлосигнального обладнання Premier Hazard (Великобританія) і Code 3 (США).

Сілвері, ТОВ

Україна
м. Київ

Системний інтегратор, що спеціалізується на впровадженні рішень з побудови ІТ‑інфраструктури, інформаційної безпеки та автоматизації бізнес‑процесів.

Сімметрон‑Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб'ютор провідних міжнародних виробників та торгових марок електронних компонентів, обладнання та інструментів.

Січ Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво джгутів.

Севен Системз, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж електронних замків і аксесуарів до них, також компанія займає лідируючі позиції на ринку контролю доступу, GSM сигналізацій, камер відеоспостереження та ін.

Селток Юкрейн Електронік, ТОВ

Україна
м. Київ

Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткуванням, деталями до нього.

Смарт‑Тех, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж принтерів Matica  для друку на пластикових картках. Друк пластикових карток (карти лояльності, карти для систем контролю доступу та ін.). Системи контролю доступу та відеоспостереження.

СТА електроніка, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпорт та продаж обладнання для систем безпеки. Дилер торгових марок Avigilon, Sensurity, Gmafcon, Gunnebo, Ronyo, Optex.

Тек Стайл, ТОВ

Україна
м. Харків

Димогенератори для охоронних систем.

Техно‑ресурс, ТОВ

Україна
м. Київ

Система захисту від протікання води Gidrolock.

Трител, ТОВ

Україна
м. Київ

Створення комплексних систем захисту інформації для провайдерів послуг Internet, корпоративних клієнтів і державних установ.

Фрунзе, Завод, ПАТ

Україна
м. Харків

Перфорований метал, секції огорожі, металеві меблі.

Хатіса, ІТК, ТОВ

Україна
м. Київ

Проектування, продаж та монтаж систем забезпечення безпеки та контролю. Представляють торгові марки EBS, Amiko, Aventura, eSurv.

Центр‑Сітка, Завод, ТМ, ТОВ

Україна
м. Київ

Провідна вітчизняна виробнича компанія по виготовленню сучасних систем огорожі, захисних загорож, широкого асортименту продукції, призначеної для захисту об'єктів.

Школа Автодрому «Чайка», ТОВ

Україна
м. Київ

Школа контраварійного водіння. Проведення тренінгів: починаючий водій, контраварійне водіння, спортивні програми.

Юго‑Запад, Агентство Інформаційної Безпеки, ТОВ

Україна
м. Одеса

Розробка і впровадження комплексної системи безпеки; виробництво датчиків охорони периметра.