Выставка КОММУНТЕХ Киев МВЦ

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XVІІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «КОМУНТЕХ ‑ 2019»
X СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «ДОРТЕХЕКСПО ‑ 2019»

5‑7 листопада в Києві, в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ, Броварський проспект, 15) відбулася XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019», тематично доповнююча її X Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо ‑ 2019» та XV Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства».

Мета цих щорічних галузевих заходів ‑ створення нових можливостей та сприяння розвитку співробітництва місцевого самоврядування, бізнес‑спільноти та влади, міжнародних організацій у впровадженні проектів, які покликані зробити українські громади сучасними, прогресивними та комфортними.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України.

5 листопада в церемонії відкриття виставок взяли участь почесні гості:
- Бабак Альона Валеріївна – Міністр розвитку громад та територій України
- Живицький Дмитро Олексійович – Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України
- Хорєв Михайло Юрійович – Виконувач обов'язків Голови Державного агентства водних ресурсів України
- Слобожан Олександр Володимирович – Виконавчий директор Асоціації міст України
- Ткаченко Іван Анатолійович – Заступник Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр», інші почесні гості.

За роки існування Міжнародні спеціалізовані виставки «КомунТех» та «ДорТехЕкспо» створили єдиний демонстраційний простір для фахівців, яких цікавить комунальна, дорожня, будівельна техніка, спецтехніка, обладнання для покращення благоустрою територій та поводження з відходами, розвиток дорожнього господарства тощо. В цьогорічних виставках свою продукцію представили 95 підприємств з 6 країн світу (Австрія, Італія, Німеччина, Україна, Фінляндія, Чеська Республіка), демонструвавши як власні продукти, так і кращі світові зразки виробництва багатьох країн світу.
Перелік учасників

Традиційно супроводжуюча виставки тематично різноманітна ділова програма щорічно привертає увагу фахівців, представників профільних міністерств та відомств, делегатів від національних та місцевих органів влади, асоціацій, громадських організацій, міжнародних експертів з країн‑членів ЄС, що дає змогу поділитися практичним досвідом, посилити міжнародне співробітництво та водночас обговорити стани галузевих стратегій та потенціал їх розвитку.
Програма Конгресу та виставок

Протягом багатьох років Міжнародні спеціалізовані виставки«КомунТех» та «ДорТехЕкспо» проходять одночасно з низкою інших спеціалізованих виставок: «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства». В нинішньому році на загальній площі цього масштабного виставкового проекту майже 17 000 м2 взяли участь 327 підприємств з 15 країн світу.

За відгуками експонентів та відвідувачів, саме такий демонстраційний та комунікативний майданчик орієнтує голів громад, керівників комунальних підприємств, місцевих підприємців на використання сучасних технічних досягнень для розвитку інфраструктури міст, селищ, сіл нашої країни.

Одночасно з вищезгаданими галузевими заходами котрий рік поспіль відбулися виставки та конференції, присвячені розвитку паливно‑енергетичного комплексу, гірничої та нафтогазової галузей («Енергетика в промисловості», «НафтоГазЕкспо», «Mining Industry Expo», «Electro Install»), що надало змогу ще більшій кількості фахівців максимально ознайомитись з існуючим ринком технологій та обладнання для різних галузей економіки.

XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019»XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019»XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019»XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019»XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019»XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех ‑ 2019»